Soru Mi 6 mı S8 mi

sfdemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
4
öncelikle merhaba aranızda yeniyim. Yeni telefon almak istiyorum şuan iPhone 6 kullanıcısıyım. Mi6 alırsam ithalatçı garantili alıcam. S8 veya s8+ alırsam yurt dışı alacağım için garanti olmuyacak. İkisinide 2. El temiz bi cihaz almayı düşünüyorum.
Burada ki başlıklara baktıkça mi6 dan biraz soğudum diye bilirim ama öğrenci içinde s8 pahalı kaçıyor. Sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ve mi6da satılan partilerde kronik sorunlar galan varmı. Mesela şu numaralı partiden uzak dur gibi.

Son düzenleme:

ibere

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
5s plus
Konular
8
mi 5s plus iyidir.

Oyla:

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
40
Telefonun öyle büyük sorunu yok. Sadece benim sinirimi bozan tek şey telefonun geldiği global romda kulaklık sesinin iniş cıkışlarıydı ki eu rom yükleyerek hem güzel ses kalitesi alıyorum hemde güzel bir seviye alıyorum. Bende yeni kullanıcıyım ve gözüme batan tek şey o oldu. Onun haricinde hız konusunda beni inanılmaz şaşırttı. Belki takoz telefon kullandığımdandır ama emin ol çok hızlı bir telefon. Öyle söylenen back problemi gibi bir sorunla karşılaşmadım. Yeni kullanıcı olarak sormak istediğini sorabilirsin, şuana kadar deneyimlerimi aktarabilirim.

Oyla:

sfdemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonun öyle büyük sorunu yok. Sadece benim sinirimi bozan tek şey telefonun geldiği global romda kulaklık sesinin iniş cıkışlarıydı ki eu rom yükleyerek hem güzel ses kalitesi alıyorum hemde güzel bir seviye alıyorum. Bende yeni kullanıcıyım ve gözüme batan tek şey o oldu. Onun haricinde hız konusunda beni inanılmaz şaşırttı. Belki takoz telefon kullandığımdandır ama emin ol çok hızlı bir telefon. Öyle söylenen back problemi gibi bir sorunla karşılaşmadım. Yeni kullanıcı olarak sormak istediğini sorabilirsin, şuana kadar deneyimlerimi aktarabilirim.
Mi6 yı canlı incelemedim gördüğüm fotoğraflarda da böyle bi çinli kokusu var kalitesi falan nasıl? Elde tutunca iyi bir his veriyormu? Aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum

Oyla:

bjkahmet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
2
mi6 gerçekten kaliteli bir telefon her anlamda. elinize alınca çöp gibi dandik bozulacak kırılacak bir havası asla yok.

Oyla:

sfdemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mi6 gerçekten kaliteli bir telefon her anlamda. elinize alınca çöp gibi dandik bozulacak kırılacak bir havası asla yok.
Aldıktan sonra sıkıntı çıkar diye korkuyorum, gerçi teknoloji şans işi. Ama büyük ihtimalle mi6 alıcam

Oyla:

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
40
Mi6 yı canlı incelemedim gördüğüm fotoğraflarda da böyle bi çinli kokusu var kalitesi falan nasıl? Elde tutunca iyi bir his veriyormu? Aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum

Bence gayet kibar görünüyor. İnceliği olsun, tasarımı olsun. Sıkıntı yok.

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Hocam ben 3 gün oldu alalı memnunum al bak keyfine 1800 liraya üst seviye telefon deneyimi yaşıyosun, tam bir öğrenci telefonu daha ne olsun :)))

Oyla:
Üst Alt