Soru Mi 6 mı Note 7 mi?

XDroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S8+
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
-
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonda vaktimin çoğunu pubg oynayarak geçiren birisiyim. Mi 6 eski bir cihaz olmasına rağmen snapdragon 835 ve adreno 540 beni cezbediyor. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum.

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Bende pubg ile baya yordum telefonu ama oyunu rahat kaldırabildiğinden ısınmıyor o yüzden sıkıntı olcağını sanmam
aynen hocam sıcak havalar harıcınde (normal bir durumdur) ısınma problemı olmaz

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Elimde mi6 ve note 7 de daha iyi olan mi8 se var. Mi8 se pubgde mi6 nın verdiğini veremiyor. Ve mi6 nın bataryası düşük değil. 5.1 inç ekranlı telefon için fazlasıyla yeterli. Söyleyeceklerim bu kadar

Oyla:

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
2 yılı geçti sanırım mi 6 alalı . Bir yün olsun ya şunu daha iyi yapsalardı diyeceğim bişi olmadı kameranın gece çekimi hari. Onu da Google Camera ile çözdüm. Batarya olsun donanım olsun kamera olsun daha yeni bir telefon almak aklımın ucundan bile geçmiyor . Herhalde uzun süre daha kullanırım.

MI 6 128 GB | Xiaomi.eu Rom | Twrp & Magisk

Oyla:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Kesinlikle donanım anlamında mi 6. Oyun oynayacam diyorsunuz günlük telefon kullanmak isteseniz note 7 tavsiye ederdim.
Öyleyse 2. el mi6 almaktansa sıfır note 7 almayı yeğelerim.

Mi 6'nın kronik sorunu yok mu?LG display denk gelirse ghost screen çıkma ihtimali var.Servise yollarsın ekran değiştikten sonra restleme problemleri başlar.

Belli bir süre sonra ahize hoparlörü cırtlar.Mi 6 öyle kusursuz bir telefon değil yani.

Ayrıca note 7'nin işlemcisi güzel sd660 kullanıyor.710 kullanılsa daha iyi olurdu ama 660 kötü bir işlemci değil.

Ben olsam ekran batarya artılarından dolayı note7 tercih ederim.Oyunda da üzecek bir cihaz olduğunu pek sanmıyorum.Yinede karşılaştırmaları youtube videoları üzerinden seyredip karar vermen yardımcı olacaktır.
Teknoloji şans işi 2 yıldır mi 6 kullanıyorum, ilk Türkiye geldiğinde direk aldım dediğiniz sıkıntıların hiç birini yaşamadım.

Oyla:

Serdar82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi9 8GB/128GB
Konular
46
Kesinlikle donanım anlamında mi 6. Oyun oynayacam diyorsunuz günlük telefon kullanmak isteseniz note 7 tavsiye ederdim.

Teknoloji şans işi 2 yıldır mi 6 kullanıyorum, ilk Türkiye geldiğinde direk aldım dediğiniz sıkıntıların hiç birini yaşamadım.
Valla bende mi 6 kullandım ghost screen sorunu (almaya karar verirsen jdi panel olmasına dikkat et) yaşadım servise verdim ücretsiz ekranı degistiler değişimden sonra hiçbir sıkıntı yaşamadım pil ömründe geçen hafta satana kadar gayet iyiydi çok yoğun oyun oynamama ve sık sık şarj etmeme rağmen iyi durumdaydı ve oyunları full+full oynuyordum grafik bakımından. amacım mi 6 deneyimimi yazmak diger cihaz hakkında bilgim yok

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cerenmelisa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ceren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
note 7 kullanıyorum ve pubgyi yüksek grafiklerde oynuyorum ama bazen ısınıyor. kasma sorunu yaşamadım

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Normalde Mi6 al derim.
Fakat sıfır alacaksan ne kadar iyi olsa da 1 yaşını aşmış olan telefonu sıfır almak bana mantıklı gelmiyor. O yüzden RN7 al derim.

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Sizin için önemli olan işlemci. Çünkü fps'yi önemsiyorsunuz. Böyle bir durumda sd 660 ile sd 835 kıyaslanamaz bence. Tabi ki tercih 835 olmalı.

Oyla:
Üst Alt