Soru Mi 6 mı Alayım? Mi 7’yi mi Bekleyeyim?

Tedor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
iPhone 7
Konular
3
Arkadaşlar imzamdanda göründüğü gibi ben kendim iPhone 7 kullanıcısıyım. Xiaomi nin çok kullanışlı özellikleri için mi 6 almaya karar vermiştim. Ancak şu aralar mi 7 tanıtıldı tanıtılacak furyası başladı ve mi mix 2s gün yüzüne çıktı. Şimdi çok kararsız kaldım elimdeki telefonu 2000 küsura satıp üzerine para koymadan cihaz almak istiyorum. Siz tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum ne yapmalıyım. Mi 6 - Mi 7 - Mi mix 2 - Mi mix 2s hangisi cevaplarınızı bekliyorum.

Tapatalk Kullanılarak Gönderildi - iPhone 7

Tedor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
iPhone 7
Konular
3
Ben iphone 7 plus'tan mi note 3'e geçtim ve gerçekten çok memnunum. Oyun da oynarsın, sosyal medyada da takılırsın kısacası her işi yaparsın. Üstelik kamerası da çok güzel gerçekten. PUBG oynuyorum yüksek ayarlarda 70fps alıyorum, daha ne olsun beklentimiz nedir? Bence iphone'dan xiaomi'ye geçmekte çok doğru bir karar vermişsin.

Yani aslına bakarsanız ben öyle çok oyun oynayan biri değilim ki oynasamda 101 tarzı işlemciye gerek olmayan basit oyunlar. Sosyal medya, forumlar haberler vs sıradan bir kullanıcıyım. Ama bende en iyisi olsun takıntısı var gereksiz olduğu halde. Dediğiniz gibi benim için note 3 en mantıklısı gibi duruyor. İp7plus tan geçince zorlandınız mı merak ettim.

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Ben bir mi5s kullanıcsı olarak video çekimlerinde ois arıyorum bazen. Fotoğraftan yana hiç sıkıntı yok zaten mi5s Google pixel demek. Ama mi note 3 deki ois ve optimizasyon bence iyi tutmuş. Gayet kararlı çekimler yapıyor

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
o paraya 64 gb mix 2 al hic dusunmene gerek yok.
sahsen ben mi6 aldim ama aldigim.zaman mix2 2599 du okadar fark etmez dedim ama suan mix2 nin fiuati harika otesi.

Oyla:

Tedor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
iPhone 7
Konular
3
Ya bu bir sonraki modeli bekleme durumu zamanla kısır döngüye giriyor. Kardeşim telefona ihtiyacın mı var piyasa araştırması özellik kıyaslamasın yaptın. İnceleme videolarını izledin forumlarda kullananların yazdıklarını takip ettin. E artık beğendiğin telefonu bütçenide hesaba katarak al bi zahmet. Yok Mix 2s çıksın onu bekliyorum. E o kadar bekledik mi 7 de çıksın derken telefon alamıyoruz. Bu kadar hayati farklar yok bu telefonlar arasında sonuçta hepsi aynı hissiyatı verecek grafik işlemiyoruz sonuç bu telefonlarla.

Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
bende mi6 satıp özüme iphone 8e dödüm dünya varmış.stabilite güvenlik önemli.şarj az gidio ama olsun ne istesem çalışıo düzgünce.adım sayma vs. illa android diosan samsunga geç.en iyi android şuan bence o.

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bende mi6 satıp özüme iphone 8e dödüm dünya varmış.stabilite güvenlik önemli.şarj az gidio ama olsun ne istesem çalışıo düzgünce.adım sayma vs. illa android diosan samsunga geç.en iyi android şuan bence o.
biraz daha yaratıcı fikirlerle olumlu düşüncelerle objektif olarak fikir verirseniz forum üyelerine daha makul olacaktır sırf telefonu kötülemek için üye olmuş gibisiniz :)

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
iphne özgürlüğü kısıtlayan, ve para ile para kazanan, bir marka hızlı şarj cihazını dahi telin yanında vermiyor özgürce birşeyler indiri paylaşamıyorsun; tamamen kısıtlı. bunu güvenlik açısından yaptıkları söyleniyor, biz çok güvenlikli denilen teknolojik ürün gördük! ama gerçekten güvenli olduklarını göremedik. çok paranız var ve harcıyacak yer bulamıyorsanız, buyrun sizi bekleyen bir marka orda, tam da size hitab ediyor. hayırlı olsun

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
adam iphone demiş onu geçtim android için samsung demiş orada koptum ben

yahu samsunga beş kuruş para vermem ben.

sony motorola ve xiaomi sonrasındada zte gelir oda z17s hatrına samsunga ve lg ye para vermem koreliler bıraksın bu işi

Oyla:

Ametay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
7
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Arkadaşlar imzamdanda göründüğü gibi ben kendim iPhone 7 kullanıcısıyım. Xiaomi nin çok kullanışlı özellikleri için mi 6 almaya karar vermiştim. Ancak şu aralar mi 7 tanıtıldı tanıtılacak furyası başladı ve mi mix 2s gün yüzüne çıktı. Şimdi çok kararsız kaldım elimdeki telefonu 2000 küsura satıp üzerine para koymadan cihaz almak istiyorum. Siz tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum ne yapmalıyım. Mi 6 - Mi 7 - Mi mix 2 - Mi mix 2s hangisi cevaplarınızı bekliyorum.

[doublepost=1523796558,1523796534][/doublepost]Bence bekle mi7 al
[doublepost=1523796610][/doublepost]

Mi 7al

Oyla:

Resulkulacoglu06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
xaimi a1
Konular
3
AYNI ŞEKİLDE BENDE Mİ A2 ALMAYI DUSUNUYORDUM NE ZAMAN CIKICAK NE ZAMAN TÜRKİYEYE GELİR FİYATI NE OLUR ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Oyla:
Üst Alt