Yardım Mi 6 kapanma sorunu

mr.zweig

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mİ 6
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2.1
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar bıktım artık telefonu kaldırıp atma noktasına geldim. Ne zaman tuş kilidini kapatsam, dokunmatik ile açmaya kalksam kapanıyor. Cebimde açık olan telefon tam tuşu açacakken kapanıyor. Format falan bir işe yaramadı. Öyle root falan hiç anlamam. İyice canımı sıkmaya çalıştı, çok rahat telefonu on on beş kez yeniden başlatıyorum telefonu günlük olarak. Sonra batarya birden azalıyor, sonra kendi kendine yukarı çıkıyor kapatıp açınca. Çok tuhaf şekilde. Ve hala daha güncelleme 10.2 yeni sürüm de gelmedi.

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Hocam wipe data wipe cache yapın veya başka miui rom kurun düzelir muhtemelen.

Oyla:

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Arkadaşlar bıktım artık telefonu kaldırıp atma noktasına geldim. Ne zaman tuş kilidini kapatsam, dokunmatik ile açmaya kalksam kapanıyor. Cebimde açık olan telefon tam tuşu açacakken kapanıyor. Format falan bir işe yaramadı. Öyle root falan hiç anlamam. İyice canımı sıkmaya çalıştı, çok rahat telefonu on on beş kez yeniden başlatıyorum telefonu günlük olarak. Sonra batarya birden azalıyor, sonra kendi kendine yukarı çıkıyor kapatıp açınca. Çok tuhaf şekilde. Ve hala daha güncelleme 10.2 yeni sürüm de gelmedi.

Aynı sorunları Samsung S5 ile yaşıyordum. Batarya kalibrasyonu yapınca düzeliyordu, rom attıkça tekrarlıyordu. Dakilarca saatlerce açık duran telefon elime alınca resetleniyordu. Meğerse kısa devre yapıyormuş.

Oyla:

mr.zweig

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mİ 6
Konular
10
Aynı sorunları Samsung S5 ile yaşıyordum. Batarya kalibrasyonu yapınca düzeliyordu, rom attıkça tekrarlıyordu. Dakilarca saatlerce açık duran telefon elime alınca resetleniyordu. Meğerse kısa devre yapıyormuş.
Peki hocam sorun düzeldi mi nasıl hallettiniz yoksa kaldırıp atmalı mıyım

Oyla:

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Peki hocam sorun düzeldi mi nasıl hallettiniz yoksa kaldırıp atmalı mıyım

Cebe koyarım, çantaya koyarım reset atar. Masaya biraz sert bırakırım reset atar. Tam resim çekeceğim, bir arama yapacağım hep yarı yolda bırakır, kapanıp açılır bir bakarım yüzde seksen olan şarj yüzde beş on kalmış. O yüzden çok soğumuştum. Yaptırmadım bile, attım onu, Mi 6 aldım. Allah nazardan korusun çok memnunum. Bu dediklerim Samsung S5'te oldu, aynısını Samsung S2'de de yaşadım. Kaza yaptım, olay yerinin fotoğrafını çekemedim tam o anda S2 devamlı olarak resetledi kendini, adam arabasıyla 10-15 dk sonra kaçtı gitti. Ben daha telefonu açmaya uğraşıyorum :) Samsung'a bir daha tövbe :)))

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Hocam inanın hiçbir şey anlamıyorum bu işten. Hani mala anlatır gibi anlatırsan anca öyle anlarım.:'(
Hocam belki batarya giriş çıkışında da sıkıntı olabilir garantiye yollayın onlar halleder.

Oyla:
Üst Alt