Yardım Mi 6 İnternet sorunu

GGFERONIA

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 6
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2 Kararlı
Telefon Modeli
mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar

Yaklaşık iki senedir mi 6 kullanıcısıyım son güncellemeden sonra sanırım 3 aydan beri hem wifi hem telefonun internetinde sorun yaşıyorum. Mesela whatsapp mesajlarım gitmiyor tek tık bile olmuyor choromeda sayfa açamıyorum... Ve çözüm olarakta telefonu uçak moduna alıp çıkarıyorum bir beş dakka cebelleşmenin ardından telefon düzeliyor. Antenini değiştim onda sorun yokmuş... Sizce bu rom karnel firmware (pek anlamam bunlardan) bunlarla çözülecek bir sorun mu. Eğer öyleyse bana biri geri dönüş yapabilir mi şimdiden çok teşekkür ederim saygılar..

Ekli dosyalar

• mi 6.jpeg
    mi 6.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 11

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
ayarlarında bir sıkıntı olabilir ama düşmüşse belki anten zarar görmüş de olabilir☹️ hiç anlamadım

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Eu rom yükleyin bende beta 9.3.7 sürümü var batarya perfonmansıda iyi öneriyor benim batarya öldüğü için 100 de 100 şarjda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunun için bootloadeer kilidini açmanız gerekiyor ilggili konular forumda var :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-04-01-51-31-098_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-05-04-01-51-31-098_com.android.settings.png
    125,5 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Anten değiştikten sonra başladıysa yeni takılan anten sorunlu olabilir ama sadece güncelleme sonrası ise fabrika ayarlarına sıfırlayın deneyin olmadı bi önceki sürüme geçin

Oyla:

GGFERONIA

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 6
Konular
4
[
Eu rom yükleyin bende beta 9.3.7 sürümü var batarya perfonmansıda iyi öneriyor benim batarya öldüğü için 100 de 100 şarjda

Bunun için bootloadeer kilidini açmanız gerekiyor ilggili konular forumda var :D
Bu romdan sonra internet düzelir mi diyorsunuz

Anten değiştikten sonra başladıysa yeni takılan anten sorunlu olabilir ama sadece güncelleme sonrası ise fabrika ayarlarına sıfırlayın deneyin olmadı bi önceki sürüme geçin
İnternet sorunu var diye anten değiştim düzelmedi bi önceki sürüme geçmeyi denemedim ama sıfırlamayı denedim

Oyla:
Üst Alt