Soru Mi 6 imei

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Merhaba arhadaslar mi 6 yurtdışı cihaz imei yazılmış cihaz fabrika ayarlarına döndüğünde imei null mu oluyor yoksa eski fabrikadan cikan imeilere mi dönüyor? Eskiye dönüyor ise o imeiler sayet düşmemiş ise sorunsuz 8 ay kullanılabilir mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bildiğim kadarıyla cihaz üzerinden fabrika ayarlarına dönünce imei uçuyor ve imei slotlari boş kalıyor bu da şu demek orijinal imelieri kullanma şansınız da olmuyor. TWRP var mı cihazda? Varsa önce EFS yedeğini alın bilgisayara hatta buluta yedekleyin ardından TWRP üzerinden 4 wipe yapıp cihaza yeni rom kuracak hale hazır edersiniz yada sadece sıfırlamak istiyorsanız Format Data yapmanız yeter. Sorun çıkması halinde EFS restore yaparak sorunu çözersiniz.

Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Bildiğim kadarıyla cihaz üzerinden fabrika ayarlarına dönünce imei uçuyor ve imei slotlari boş kalıyor bu da şu demek orijinal imelieri kullanma şansınız da olmuyor. TWRP var mı cihazda? Varsa önce EFS yedeğini alın bilgisayara hatta buluta yedekleyin ardından TWRP üzerinden 4 wipe yapıp cihaza yeni rom kuracak hale hazır edersiniz yada sadece sıfırlamak istiyorsanız Format Data yapmanız yeter. Sorun çıkması halinde EFS restore yaparak sorunu çözersiniz.
Daha once imei yazılırken eski imeinin yedekleri duruyor yeniden imei yazarak onlari kullanabilir miyim?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Daha once imei yazılırken eski imeinin yedekleri duruyor yeniden imei yazarak onlari kullanabilir miyim?

Evet yazarsanız kullanılır tabii kullanım hakkınız varsa.

Oyla:
Üst Alt