Soru Mİ 6 Güncelleme Geri Dönme

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
merhaba şuan 9.5.6.0 güncellemesini kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Eski sürüm olan 9.2.2.0 a dönmek istiyorum. Forumda gördüğüm bir yazıya göre güncelleme dosyasının .zip dosyasını indirim güncelleme kısmından tekrar geri döneceğimi öğrendim. Bu işlemleri yaparsam root olmadan geri dönüş sağlayabilirmiyim ? (garanti kapsamı konusunda ne değişir)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam eski sürüme dönmek için bilgisayardan mi flash programını kullanmalısın.forumda mi flash ile nasıl rom yüklendiği mevcut.ben global rom kullanmıyorum custom rom kullanıyorum,pc m olmadığı için de rom işlerini twrp ile yapıyorum ama senin olayın pc ile
[doublepost=1526505506,1526505385][/doublepost]Yardım - Mi flash la eski sürüme dönme

Oyla:

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
peki garanti konusunda felen bi sıkıntım olurmu pek bilgili değilim açıkçası ? bl kilidi denilen bir olay varda

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
peki garanti konusunda felen bi sıkıntım olurmu pek bilgili değilim açıkçası ?
Hocam garantiyi dert etme ama eski sürüme güncelleme programıyla dönemezsin.öncelikle bl kilidini açmalı sonra da mi flash ile eski romu yüklemelisin.verdiğim konuya bak tam senin problemle aynısı.

Ayrıca bütün harflerin büyük olarak konu başlığı açmak forum kurallarına aykırı :)

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt