Yardım Mi 6 Google Play Fazla Şarj Tüketiyor

befazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berati
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
3
Cihazım 7 aylık 10 gün önceye kadar gece 8 saatte %4-5 arası tüketim oluyordu fakat son 10 gündür %10-12 arası bir tüketim mevcut. Pil kullanımından baktığım zaman en üstte her zaman Google Play tüketiminin en başta olduğunu görüyorum. Sorunumu giderebilir diye son sürüme güncelledim ama orada da aynı sonuçla karşılaştım.
Cihazı fabrika ayarlarına çevirmeyi düşünüyorum fakat bunu yapmadan önce neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Özel bişey yapmana gerek yok hocam sadece önemli belge resim video vs yedeklemen yada pc ye aktarman gerek silinmemesi için çünkü fabrika ayarlarına dönersen herşeyin silinir

Oyla:

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
Cihazım 7 aylık 10 gün önceye kadar gece 8 saatte %4-5 arası tüketim oluyordu fakat son 10 gündür %10-12 arası bir tüketim mevcut. Pil kullanımından baktığım zaman en üstte her zaman Google Play tüketiminin en başta olduğunu görüyorum. Sorunumu giderebilir diye son sürüme güncelledim ama orada da aynı sonuçla karşılaştım.
Cihazı fabrika ayarlarına çevirmeyi düşünüyorum fakat bunu yapmadan önce neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
bir arkadaş şarj daha iyi gidiyor diye geri dönüş yapmış sizde bir deneyin. Play store girin play protect kısmına girin işaretlediğim yeri kapatın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt