Yardım Mi 6 Fastboot ekranında kaldı

Exp7soioN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi 6
Konular
1
mi 6 cihazım acılırken unlocked yazıyor mi yazısının altında bende botloader acık sanırım diyerekten flash ile global rom u stabil den developer e değiştirmeyi denedim fakat yükleme sırasında hata verdi ve cihaz su anda fastboot modundan cıkmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek varmı acaba

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
miui_MI6Global_9.2.28_5a2cdb0b91_8.0 yüklemeye çalıştım ama yüzde 80 yüklendi öyle kaldı
bekledim hiç bir şey olmadı bende pc den bağlantıyı kestim ve olan oldu fasboot menüsünde kaldı
power+ses kombinasyonla herşeyi sil deyip telefonu yeniden açmayı denedim resetlergibi oluyor biraz sayıyor sonra fasboota geçiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui_MI6Global_9.2.28_5a2cdb0b91_8.0 yüklemeye çalıştım ama yüzde 80 yüklendi öyle kaldı
bekledim hiç bir şey olmadı bende pc den bağlantıyı kestim ve olan oldu fasboot menüsünde kaldı
power+ses kombinasyonla herşeyi sil deyip telefonu yeniden açmayı denedim resetlergibi oluyor biraz sayıyor sonra fasboota geçiyor
Hocam bu işlemleri 64 bit bilgisayardan son sürüm mi flash ile ve tüm driverler yüklü şekilde mi yaptık?

Oyla:

Latentdream17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nur
Cihazım
Mi 6
Konular
0
mi 6 cihazım acılırken unlocked yazıyor mi yazısının altında bende botloader acık sanırım diyerekten flash ile global rom u stabil den developer e değiştirmeyi denedim fakat yükleme sırasında hata verdi ve cihaz su anda fastboot modundan cıkmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek varmı acaba

Arkadaşlar kesin çözümü söyleyeyeyim. Aynı cihazı kullanıyorum, aynı durum başıma geldi. Konu çoktan açılmış farkındayım, fakat benim gibi girip bakanlar oluyor çok sonra bile. Durum şöyle oldu benim cizahımda ses açıp kapatma tuşunda sorun oluştu birkaç gündür kendi kendine sesi kısıp açıyor. Ben bugün telefon kastığı için kapattım ve ses tuşu sürekli kendiliğinden basılı olduğu için ekran kapandığında ses kısma tuşuyla kapatma tuşu aynı anda basılmış oldu, böylelikle fastboot modu açıldı. Ne yaparsam yapayım bir türlü düzelmiyordu. En son ses kısma tuşunun etkisini yok etmek için ses açma tuşuna basılı tuttum. ve aynı anda, açıp kapatma tuşuna da basıyordum bir dakika falan böyle bekletince açıldı telefon. Uzun yazdığım için kusura bakmayın. Ama kesin çözüm ;)

Oyla:

Mehmet Eren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Eren
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
1
telefonu pc den bağlantısını kesip sonra güç tuşuna uzun basın