Rom Mi 6 Epic Rom Global Versiyon

abdulsamet.oger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Üniversite (Hemşirelik)
Konular
8
Bazı rom lar açılmıyor bu sebepten mi yoksa? Bu işlemi bilgisayarsız yapma şansımız varmı?

Hocam, bu epic rom içindi. Diğer romları full format yaparak kuruyorum, bu sorunu yaşamadım. Bu işlemler için pc gerekiyor maalesef.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Mi 6 için neredeyse tüm sürümlerin dosyalarının ismi farklı. Aynı sürümün 1.0 ve 1.5 hali var bunlar ne demek? Romlar haricinde modlar da var bir sürü bunlar ne oluyor açıklayabilir misiniz?

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Mi 6 için neredeyse tüm sürümlerin dosyalarının ismi farklı. Aynı sürümün 1.0 ve 1.5 hali var bunlar ne demek? Romlar haricinde modlar da var bir sürü bunlar ne oluyor açıklayabilir misiniz?
Tüm sürümlerin dosyalarının isimleri farklı çünkü sürümler farklı. Aynı sürüm halleri dediğiniz üstünde biraz daha iyileştirme olması tıpkı sürüm numaraları gibi. Modlarda hangi modu kastettiğinize bağlı. Fakat romu kullanmadan önce şunu unutmayın, bu rom miui 9da kaldı.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Tüm sürümlerin dosyalarının isimleri farklı çünkü sürümler farklı. Aynı sürüm halleri dediğiniz üstünde biraz daha iyileştirme olması tıpkı sürüm numaraları gibi. Modlarda hangi modu kastettiğinize bağlı. Fakat romu kullanmadan önce şunu unutmayın, bu rom miui 9da kaldı.
Evet zaten miui9a dönmek istiyorum isimleri farklı derken şunu kastettim global var global yazmayan var farklı yazanlar var bunların farkı nedir ve aynı sürümün 1.0 ve 1.5 hali var bunların farkı nedir

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Evet zaten miui9a dönmek istiyorum isimleri farklı derken şunu kastettim global var global yazmayan var farklı yazanlar var bunların farkı nedir ve aynı sürümün 1.0 ve 1.5 hali var bunların farkı nedir
Farkları hakkında geliştirici herhangi bir şey belirtmemiş. Global yazmayan büyük ihtimalle çin romudur. 1.0 ile 1.5 in farkı da özelliklerdir.

Üst Alt