Soru Mi 6 Ekran Süresi ( batarya değişti)

baykus54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
mi 6
Konular
5
Delta garantili telefonumu batarya nın çok fazla gitmemesi sebebiyle gönderdim. ilkinde entegre değişti denildi. İkinci de batarya değişti denildi. Telefonda yeni bataryayla aldığım ekran süresi 2 saat 55 dakika . En güncel orjinal sürüm yüklü hiçbir şekilde rom felan atılmadı en son orjinal sürüm neyse o .

sorum şu şekilde
1. delta gerçekten bataryayı değiştirdi mi ?
2. yazılımsal bi sorun mu diğer arkadaşlarda bu durumu yaşayan var mı ?
3 çözüm önerileriniz nelerdir.

Muaddib1789

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hdndn
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
9
Delta servis işte fazla bir şey beklememek lazım. Benzer sorunlar yaşadım 2. Gönderdiğimden sonra verdim tüketici hakem heyetine cihaz değişim kararı çıktı. Migrosta sıfır mi6 yoktu al ver derken mi8 lite ile değişim yaptılar. Şu an cihaz sıfır ve 24 ay garantisi yeniden başladı.

Oyla:

sahinsah52

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sah
Cihazım
Mi6
Konular
2
Delta servis işte fazla bir şey beklememek lazım. Benzer sorunlar yaşadım 2. Gönderdiğimden sonra verdim tüketici hakem heyetine cihaz değişim kararı çıktı. Migrosta sıfır mi6 yoktu al ver derken mi8 lite ile değişim yaptılar. Şu an cihaz sıfır ve 24 ay garantisi yeniden başladı.
Mi6 ile mi8lite eşdeğer olmasa da hayırlı olsun... En azından bir nebze de olsa mağduriyet giderilmiş.

Oyla:

Muaddib1789

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hdndn
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
9
Mi6 ile mi8lite eşdeğer olmasa da hayırlı olsun... En azından bir nebze de olsa mağduriyet giderilmiş.
Normal mi8 için çok direttim. İcra yolunu dahi düşündüm ama yeterince uğraşmıştım daha fazla vakit kaybetmemek için kabul etmek zorunda kaldım. En azından sıfır cihaz böyle kendimi avutuyorum

Oyla:

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Tüketici hakem heyetine başvurun paranızı alın derim garantisi devam ediyorsa hiç uğraşmayın sonuçlanana kadar da bu telefonu kullanmaya devam Edip paranızı alırsınız

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Delta garantili telefonumu batarya nın çok fazla gitmemesi sebebiyle gönderdim. ilkinde entegre değişti denildi. İkinci de batarya değişti denildi. Telefonda yeni bataryayla aldığım ekran süresi 2 saat 55 dakika . En güncel orjinal sürüm yüklü hiçbir şekilde rom felan atılmadı en son orjinal sürüm neyse o .

sorum şu şekilde
1. delta gerçekten bataryayı değiştirdi mi ?
2. yazılımsal bi sorun mu diğer arkadaşlarda bu durumu yaşayan var mı ?
3 çözüm önerileriniz nelerdir.
Kardeşim bende telefonu batarya için garanti servisine gonderecektim bir kaç gün kullandıktan sonra ekran süresinde değişim olacakmi geri bildirim yaparsan ona göre servise göndereyim yada gondermeyim

Oyla:

sahdalaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğan Can
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Türkiye'de orjinal bataryası yok gibi bir şey bu cihazların. Delta servis dahil herkes yan sanayi batarya kullanıyor. İmkanınız varsa çinden nohon batarya getirtin. Biraz pahalı olabilir ama orjinal batarya performansı alırsınız. Ben mi5 için nohon kullanıyorum 7 veya 8 ay oldu gayet iyi. Yurt dışından alamazsanız Türkiye'de deji batarya ya bakabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt