Yardım Mi 6 Denize Düştü, Tamir/Teknik Servis - Öneri/Yardım

okan s

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
mi 6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
merhaba, mi 6 telefonum iki gün önce denize düştü, ilk başta çalışıyordu, 5 dk sonra önce sağdaki power tuşu gitti, sonra şarjı bitene kadar kendi kendine açılıp kapanmaya başladı, şimdi de açılıştaki Mi logosundan sonra taşvan çıkıyor ve faster boot yazıyor.

oradayken telefonu pirince koyabildik 15 saat gibi bir süre. şimdi tatilden döndüm, teknik servise götürmeli miyim? yoksa kendi kendine düzelebilir mi ya da benim yapabileceğim bir şey var mı? öğrenciyim ve bu durum şimdi biraz sıkıntı oldu, o yüzden kendim halledebilirsem iyi olurdu.

garanti belgesine baktım, ritzy teknik servis yazıyor, benimkisi tabii kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamı dışında, bunu biliyorum. garantinin bitmesine de iki üç ay kalmış zaten bu yüzden güvenilir ve makul fiyat verecek teknik servis lazım, önerebileceğiniz bir şey ve bir yer var mı?

telefonun kurtulma şansı nedir, telefon kurtuldu diyelim içindeki dosyaların kurtulma şansı nedir? fotoğraflar, videolar, vs her şey gitmiş midir?

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Sıvı temaslarında genellikle anakart zarar görür tamirini yapan yerler illaki vardır fakat bu ne kadar hasar aldığına bağlı ayrıca deniz suyu cihaz için normale göre daha fazla sıkıntı çıkarıyor. İstanbul'da yaşıyorsanız Google dan bakabilirsiniz bir çok firma çıkıyor tamir için fakat fiyatlar nedir bilmiyorum.

Oyla:

okan s

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
mi 6
Konular
1
tamir için kvk'ya götürsem ücretli olarak ilgilenirler mi? ithatlatçısı kvk değil.

Oyla:
Üst Alt