Soru Mi 6 delta garantisi

bfatihilhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih İlhan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Herkese mutlu sabahlar dilerim, cihazımın bootloader kilidi açık ve eu rom yüklü, ghost screen sebebiyle garantiye vereceğim ne yapmam gerekir sadece global rom yüklesem yeter mi yoksa bootloader kilidini kapatmam gerekiyor mu?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Herkese mutlu sabahlar dilerim, cihazımın bootloader kilidi açık ve eu rom yüklü, ghost screen sebebiyle garantiye vereceğim ne yapmam gerekir sadece global rom yüklesem yeter mi yoksa bootloader kilidini kapatmam gerekiyor mu?
Delta serviste bootloader kilidini açmış olmanızın garantiye bir etkisi bulunmuyor. Açık şekilde gönderebilirsiniz.

Oyla:

TypeR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
XxXxX
Cihazım
XR7
Konular
2
Hiçbirşey yapmanıza gerek yok. cantara hocamın da dediği gibi. Cihazı olduğu gibi garantiye verebilirsiniz global rom'a geçmenizede gerek yok durum tamamiyle cihazda kullanılan panel ile alakalı yazılımsal birşey değil zaten Ghost Screen olayı.

Oyla:

bfatihilhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih İlhan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Hiçbirşey yapmanıza gerek yok. cantara hocamın da dediği gibi. Cihazı olduğu gibi garantiye verebilirsiniz global rom'a geçmenizede gerek yok durum tamamiyle cihazda kullanılan panel ile alakalı yazılımsal birşey değil zaten Ghost Screen olayı.
Çok teşekkür ederim olduğu gibi göndereyim bakalım kabul edilecek mi.

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Rootlu cihazları bile kabul ediyorlar :) önemli dosyalarınızı yedekleyin derim, olur da format atma durumu olursa mağdur olmayın

Oyla:

bfatihilhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih İlhan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Rootlu cihazları bile kabul ediyorlar :) önemli dosyalarınızı yedekleyin derim, olur da format atma durumu olursa mağdur olmayın
Beta kullandığım için sürekli yedekleme açık bende ne olacağı belli olmuyor yani o konuda sıkıntı yok

Oyla:
Üst Alt