Yardım Mi 6 cihazımı miuitr romdan stock rom kurma hatası?

Savro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi6
Konular
1
cihazımda şuan hali hazırda olan miuitr den kullandığım miui 12 rom var ve bunu eski haline çevirmek için twrp üzerinden stock rom v.11.0.6.0 srümünü kurmaya çalıştığımda herşey başarılı bir şekilde yapmama rağmen en son ekran açılma kısmında miu yazısı gidip geri geliyor ve o şekilde kalıyor kurulumda hiç bir hata almıyorum tekrar başka rom kuruduğumda ise hiç bir sorun ile karşılaşmadan telefon açılıyor sadece bu romda sıkıntı yaşıyorum. twrp kullandığım 3.4.0-0 sürüm nasıl bir yol izlemem gerek 2 gündür bakmadığım yer kalmadı yardımcı olabilirimsiniz?

oquz_esen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halis Demirc
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Havalandırmamenfez
Konular
6
Mi6 da OrangeFox ile rom atın daha iyi verim alırsınız twrp den daha iyi

Oyla:

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
cihazımda şuan hali hazırda olan miuitr den kullandığım miui 12 rom var ve bunu eski haline çevirmek için twrp üzerinden stock rom v.11.0.6.0 srümünü kurmaya çalıştığımda herşey başarılı bir şekilde yapmama rağmen en son ekran açılma kısmında miu yazısı gidip geri geliyor ve o şekilde kalıyor kurulumda hiç bir hata almıyorum tekrar başka rom kuruduğumda ise hiç bir sorun ile karşılaşmadan telefon açılıyor sadece bu romda sıkıntı yaşıyorum. twrp kullandığım 3.4.0-0 sürüm nasıl bir yol izlemem gerek 2 gündür bakmadığım yer kalmadı yardımcı olabilirimsiniz?
Stock yerine bu sürümün custom rom u varsa onu kurmayı dene

Oyla:

abdulvahap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulvahap
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Stock rom flash tool ile kurulmalı bence.
Temiz kurulumu seçerseniz hata almazsınız.

Oyla:
Üst Alt