Yardım Mi 6 Cepte Kapanma Sorunu

denizci535

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Telefon cebimde kapanıyor. Bunun sebebi nedir ne yapmam gerekiyor.
Veya aşırı ısı dan bazen oyunda iken kapanıyor.
Rom global kararlı.
Başına böyle sorun oluşan çözen bilen yazsın lütfen.

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Telefon cebimde kapanıyor. Bunun sebebi nedir ne yapmam gerekiyor.
Veya aşırı ısı dan bazen oyunda iken kapanıyor.
Rom global kararlı.
Başına böyle sorun oluşan çözen bilen yazsın lütfen.
Dostum aşırı ısınma olduğunda kapanması normaldir büyük ihtimalle telefon zarar görmesin diye kendini kapattığını düşünüyorum başıma hiç öyle bir olay gelmedi ama yanlış bilgi de vermek istemem cebinde kapanması da eğer ki nadir şekilde oluyorsa bu ayarlardan cep hareketlerini kapatabilirsin cebindeyken belki yanlışlıkla bir şekil basıp kapatıyor olabilirsin yada bacağının teması da kapatıyor olabilir aradaki ince astar dokunmatigi engellemiyor bildiklerimi düşüncelerimi yazdım umarım yardımcı olmuşumdur iyi forumlar

Oyla:

denizci535

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Dostum aşırı ısınma olduğunda kapanması normaldir büyük ihtimalle telefon zarar görmesin diye kendini kapattığını düşünüyorum başıma hiç öyle bir olay gelmedi ama yanlış bilgi de vermek istemem cebinde kapanması da eğer ki nadir şekilde oluyorsa bu ayarlardan cep hareketlerini kapatabilirsin cebindeyken belki yanlışlıkla bir şekil basıp kapatıyor olabilirsin yada bacağının teması da kapatıyor olabilir aradaki ince astar dokunmatigi engellemiyor bildiklerimi düşüncelerimi yazdım umarım yardımcı olmuşumdur iyi forumlar

Servise verecem migros dan aldım. Rityz servis diyor ama böyle servis varmı bilmiyorum

Oyla:

Tnrsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Bende de var ayni sorun kullanirken basima gelmedi sadece isyerinde cebimdeyken bazen aliyorum telefonu sim sifre bolumu cikiyo karsima resetliyo kendini, tuslara basiliyo sanirim cepteyken

Oyla:

denizci535

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Hocam bende gün-de 15 kez kapanıo. Isınma da var. Anakart değişecek galiba. Mi servis e sordum bu sorunları anakart değişerek çözmüşler.

Oyla:
Üst Alt