Yardım mi 6 - bluetooth ses sorunu .

burak5507

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak çelik
Cihazım
mibox3
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
*miui global 10.0 kararlı 10.0.1.0(OCAMIFM)
Telefon Modeli
mi6 - 128gb
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar selamlar,

ne zamandır bu problemi yaşıyorum bilmiyorum

1. olarak bluetooth kulaklık almaya yeni karar verdim , xiaomi bluetooth kulaklık satın aldım, cihazima bagladigimda baglanti saglanıyor , kulaklıgın kendi bildirimleri geliyor ama konusma esnasında ses gelmiyor , bazen kendiliginden geldigide oldu fakat 1.5 dk gorusmeden sonra tekrar ses tamamen kesiliyor. ( farklı bir android cihazda bluetooth kulaklıgı denedim sorunsuz calisiyor )

2. olarak bluedio t6 bluetooth kulaklık satın aldım, guzel iyi muzik deneyimi yaşamak icin, muzik sesi geliyor fakat bluetooth kulaklıgın hakkını verecek ses gelmiyor, sesin son noktası orta derecede ses veriyor , bluedio t6 marka kulaklıgı iphone yada baska bir cihazda denedigim zaman sorunsuz harika bir ses ve sağır edici bir deneyim yaşatıyor.

3.olarak cihazimi yedekliyeyim dedim. mipcsuite indirdim. cihazi baglayamiyorum ne varsa yaptım. bu cihaz bu kadar problemi hak etmiyor.

*miui global 10.0 kararlı
10.0.1.0(OCAMIFM)

telefonumdan cok memnunum fakat bu problemlerden dolayı cihazimi degistirmeyi dusunuyorum, bu sorunu cozebilecegim bir tavsiyeleriniz olursa dinlemekten denemekten cok memnun olurum.

huxobahci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
mi router 3
Konular
0
bu sorunu yaşayanlar her türlü romu deyenler ben sorunu Havoc-OS-v3.4-20200502-sagit-Official-GApps costum rom ile çözdüm.
bende bluetooth bağlanıyor ama ses çıkmıyor videolar kasıyordu artık saat gibi

Oyla:

buelntardic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bülent
Cihazım
Mi 6
Konular
0
bu sorunu yaşayanlar her türlü romu deyenler ben sorunu Havoc-OS-v3.4-20200502-sagit-Official-GApps costum rom ile çözdüm.
bende bluetooth bağlanıyor ama ses çıkmıyor videolar kasıyordu artık saat
Merhaba,

bende aynı sorunu yaşıyorum. Soeyledıgın romu nasıl kurabılırım benı yonlendireceğin bir link payalaşabilir msin.

Oyla:
Üst Alt