Yardım Mi 6 birden kapandı şarj yok gösteriyor açılmıyor

Kadir_10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
LG G3 32 GB
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 11
Telefon Modeli
Xiaomi mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar %28 civarında şarjım vardı resim çekerken birden kapandı eve gidip şarja taktım fastboot moduna girdi açmaya çalıştım power butonuna basılı tuttum fakat sürekli batarya boş işareti çıkıyor 3-4 saat şarjda tuttum şarj olduğu sürece sürekli fastboot modu yanıyordu 3-4 saat sonra açmaya çalıştım fakat tekrardan batarya boş ikazı verdi sizce ne oldu arkadaşlar ??

Ekli dosyalar

• IMG_20200510_164606.jpg
    IMG_20200510_164606.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 4

Kadir_10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
LG G3 32 GB
Konular
5
Bataryadan önce şarj soketini yenile bence dene şarz oluyorsa orijinal bataryana devam et.Yazdıklarına bakarsak şarj soketinden kaynaklı gibi geldi bana
hocam şarj soketi bozuk olsa hiç şarj almaz diye düşünüyorum takınca ekran ışığı felan yanıyor yanlış mı düşünüyorum ?

Oyla:

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Bataryadan önce şarj soketini yenile bence dene şarz oluyorsa orijinal bataryana devam et.Yazdıklarına bakarsak şarj soketinden kaynaklı gibi geldi bana
Hocam şarja taktığı zaman ekrana şarj göstergesi geliyormuş ama
Şarj olmuyor diyor

Yani sokette şuan için problem gözükmüyor
Batarya ilk sırada

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
4-5 saatir şarjda kaldı hocam zaten olmadı dediğin gibi arka kapağı açıp bataryayı çıkartıcam aklımda deji batarya almak var bide şarj soketi alayım diyorum hazır açmışken iyice yenileyim cihazı

hocam 4-5 saat kendi şarj aletiyle kalmasından bahsetmiyorum ben şoklamakdan bahsediyorum powerbanklar ozellikle 2amper lik markalı power banklar işe yarıyor bazen... birde dediğim şekilde buzluga atıp şoklarsanız şarj alma ihtimali olabilir yoksa boş boş şarja takıp 4 5 saat beklemek ile benim dediğim şekil farklı şeyler...
siz bi dediğim şeyi deneyin

Oyla:
Üst Alt