Yardım Mi 6 Bildirim Problemi

S3ms

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şems
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
mi 6 64gb siyah modeli ni kullanıyorum, MIUI Versiyon u - 8.2 (stable) 8.2.22.0 .
twitter, sahibinden.com, letgo instagram vb gibi uygulamalardan bildirim alamıyorum. bildirim geldigini ipad imden görüyorum ama telefonumdan hiç birşey gelmiyor. Bunu buraya yazmadan önce yabanci sitelerde çok araştırdım ve aşşagıdaki herşeyi yaptım yinede bildirim alamıyorum :( resmen telefondan soğudum. mail gelse göremiyorsun bu benim için çok büyük bir problem. yardımcı olacak birileri varsa çok minnettar kalıcam.
not: telefonu global rom bekledigim için ingilizce olarak kullanıyorum.

Go to settings --> manage apps' battery usage --> No restrictions.
Go to settings --> permissions --> autostart.
Go to settings --> app notifications -->"Priority" on
Lock the app in the "recent apps"/ "app overview" plane- lock it
"memory optimization,

Crucify

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Bıldırım gelmiyo dıye güzelim telefonu satmak nedir bıraz emekle halledılırdı.bende mı 6 kullanıyorum ne parmak ızı ne bıldırım ısıgı nede bıldırım gelmemesi sorunu yasadım. Okadar cok ayar varkı bir kez gırdıgın yerı bidaha bulamıyosun bıle :) kurcalamak lazım ogrenmek adapte olmak için. Ikıncı parmak ızıne gelıncede ben denemedım ama bır tanesine telefonu tutus seklıne gore sag bas parmak sol basmak parmak vs ayarlıyosun her açıdan kullanıyosun zaten hocam ıhtıyac varmıdır bılmıyorum.

Valla bende ikinci parmak izini eklemeye çalışırken ayarlardan kayboldu ve home tuşu işlevini kaybetti. Delta servis ticketlara cevap vermiyor bilgi almak için yazmıştım

Oyla:

morwoss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Hocam korkuttun ya :) az once denedım korka korka sorun olmadı. allah xıaomı kullanıcılarını garantıye düşürmesin! Zor ıs

Oyla:

Crucify

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Hocam korkuttun ya :) az once denedım korka korka sorun olmadı. allah xıaomı kullanıcılarını garantıye düşürmesin! Zor ıs

sende bir sorun olmadığına göre sorunum donanımsal olabilir yani uğraştırıcak.. bootloader kilidini bekliyorum yarın bu saatlerde açılacak eu romunu yükleyip test edicem, eğer olmazsa backuptan geri yükleyip göndericem servise, bootloader kilidi garantiyi bozmuyormuş

Oyla:

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Xiaomi 14 ULTRA
Konular
18
sende bir sorun olmadığına göre sorunum donanımsal olabilir yani uğraştırıcak.. bootloader kilidini bekliyorum yarın bu saatlerde açılacak eu romunu yükleyip test edicem, eğer olmazsa backuptan geri yükleyip göndericem servise, bootloader kilidi garantiyi bozmuyormuş
hocam bende 3 tane parmak izi ekli hiçbi sıkıntı yok sanırım donanımsal bi durum

Oyla:

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
ben sahsen kamera iyilestirmesi ve bu taraz ufak tefek sıkıntıların duzeltilmesini bekliyorum onun haricinde memnunum 8 den :) ama beklentileri arttirmamakta lazim dedigin gibi :)
Gerçi Mi6 Türkiye de yaklaşık 1000 tane satmıştır. 1000 kişiden böyle 3-4 kişi sorun olduğunu yazdı o yüzden şans işi. :)

Oyla:

morwoss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Bende çatır çatır 4 tane ekledim hiç sorun yok

Birden fazla parmak ızı ekleyenlere soruyorum;
Bütün parmak ızlerını aynı anda algılıyomu cıhaz? Yoksa hangı parmak ızını secersen o mu aktıf olarak çalışıyo

4 tane parmak ızı ekledıgınızı soyluyosunuz. Pekı neden ayak parmaklarınızı ekledınız :D

Oyla:

kadir1009

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Birden fazla parmak ızı ekleyenlere soruyorum;
Bütün parmak ızlerını aynı anda algılıyomu cıhaz? Yoksa hangı parmak ızını secersen o mu aktıf olarak çalışıyo

4 tane parmak ızı ekledıgınızı soyluyosunuz. Pekı neden ayak parmaklarınızı ekledınız :D
Hepsi aktif çalışıyor baş ve isaret parmaklarini ekledim 4 adet parmak izi işte

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

firatgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen / Antrenör
Konular
5
mi 6 64gb siyah modeli ni kullanıyorum, MIUI Versiyon u - 8.2 (stable) 8.2.22.0 .
twitter, sahibinden.com, letgo instagram vb gibi uygulamalardan bildirim alamıyorum. bildirim geldigini ipad imden görüyorum ama telefonumdan hiç birşey gelmiyor. Bunu buraya yazmadan önce yabanci sitelerde çok araştırdım ve aşşagıdaki herşeyi yaptım yinede bildirim alamıyorum :( resmen telefondan soğudum. mail gelse göremiyorsun bu benim için çok büyük bir problem. yardımcı olacak birileri varsa çok minnettar kalıcam.
not: telefonu global rom bekledigim için ingilizce olarak kullanıyorum.

Go to settings --> manage apps' battery usage --> No restrictions.
Go to settings --> permissions --> autostart.
Go to settings --> app notifications -->"Priority" on
Lock the app in the "recent apps"/ "app overview" plane- lock it
"memory optimization,
hocam aslına bakarsan bugun mi6 da 6. günüm ve 6 gündür aynı problemi bende yaşıyordum, belki işine yarar şöyle anlatacağım AYARLAR> Bildirim & Durum Çubuğu >Uygulama Bildirimleri buradan kapalı olan app'lerinde ki bildirim ayarlarını açarak bildirimleri alabilirsin iyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt