Yardım Mi 6 Aşırı ısınıyor problemi

Reastions

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ragıb
Cihazım
Mi6 6/64 gb
Meslek
İnşaat Teknikeri
Konular
2
Herkese merhaba iyi forumlar. Ben bu problemden illallah ettim oyun esnasında biraz ısınınca mobil veriyi kapatıyor. Bunun için bir çözüm öneriniz varmı acaba. Son gelen android pie güncellemesini kullanıyorum. Uyarıda wifi gps mobil veri kapatılacak uyarısı veriyor fakat wifi yi kapatmıyor. Sadece mobil veride bu sorun yaşanıyor. Eğer çözümü yazarsanız oğlum olmuş gibi sevineceğim şimdiden teşekkür ederim

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Herkese merhaba iyi forumlar. Ben bu problemden illallah ettim oyun esnasında biraz ısınınca mobil veriyi kapatıyor. Bunun için bir çözüm öneriniz varmı acaba. Son gelen android pie güncellemesini kullanıyorum. Uyarıda wifi gps mobil veri kapatılacak uyarısı veriyor fakat wifi yi kapatmıyor. Sadece mobil veride bu sorun yaşanıyor. Eğer çözümü yazarsanız oğlum olmuş gibi sevineceğim şimdiden teşekkür ederim
Bende şikayetçi idim bu konuda eu beta kullandığımdan haftalık rom değiştirince bazı romlarda ısınma sıkıntısı yaşamazken bazılarında ise aşırı derecede ısınıyordu. Çözüm değil ama bl kilidiniz acıksa eğer başka romlarda gözlemleyebilirsiniz.

Oyla:

pandew

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Konular
6
Bir sarj entegresine batırın, kontrol ettirin derim.

Oyla:
Üst Alt