Yardım Mi 6 Anakart Arızası

• Konbuyu başlatan CKU
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 2K

CKU

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Merhaba, Mi 6 cihazımın anakartı bozuk şarj kablosu yüzünden yandı. Çıkma vs anakart bulma şansım var mı? Günlerce, haftalarca sürecek tamir işlemine vermek istemiyorum.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Teknik servisin ismi nedir hocam?
Ben şarj az gidiyor diye kadıköy Gsm iletişim 'e batarya değiştirttim, 3 yıllık bataryadan daha az gitmeye başladı:)) o kadar yetkili servis, distribütör, mi store felan uğraştım ama kimseden orijinal batarya temin edemedim. Sonra internette mi store diye bi firmadan sipariş verdim, şimdi telefonu ilk aldığım zaman gibi 1 günü rahat çıkartmasa bile idare ediyoruz. Eğer evofone dan bahsediyorsanız onlar fiziki olarak kabul etmiyorlar, kargoya verip kargoyla gönderiyorlar ve brüt 15 20 gün sürüyor. Veeeee batarya değişimi için bile olsa fiyat vermiyorlar....

Oyla:

saltukg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
etzel
Cihazım
Mi6
Konular
0
Teknik servisin ismi nedir hocam?
Ben şarj az gidiyor diye kadıköy Gsm iletişim 'e batarya değiştirttim, 3 yıllık bataryadan daha az gitmeye başladı:)) o kadar yetkili servis, distribütör, mi store felan uğraştım ama kimseden orijinal batarya temin edemedim. Sonra internette mi store diye bi firmadan sipariş verdim, şimdi telefonu ilk aldığım zaman gibi 1 günü rahat çıkartmasa bile idare ediyoruz. Eğer evofone dan bahsediyorsanız onlar fiziki olarak kabul etmiyorlar, kargoya verip kargoyla gönderiyorlar ve brüt 15 20 gün sürüyor. Veeeee batarya değişimi için bile olsa fiyat vermiyorlar....
Bahsettiğiniz mistore un adresi var mı? Bu mesajınız üstüne ben de batarya almayı düşünüyorum

Oyla:
Üst Alt