Yardım Mi 6 Ahize Yöntemi

enescicek06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Çiçek
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Arkadaşlar mi 6 cihazına sahibim ahizeden çok az ses geliyor. telefonla konuşurken karşı tarafın sesini çok zor duyuyorum. belki işe yarar diye voLTE açtım ama o da yaramadı. stereo hoparlör değil sanki. video ve müziklerde de üstten hiç ses gelmiyor. bunun nedeni nedir acaba. parça değişimi şart mı ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar mi 6 cihazına sahibim ahizeden çok az ses geliyor. telefonla konuşurken karşı tarafın sesini çok zor duyuyorum. belki işe yarar diye voLTE açtım ama o da yaramadı. stereo hoparlör değil sanki. video ve müziklerde de üstten hiç ses gelmiyor. bunun nedeni nedir acaba. parça değişimi şart mı ?
Bir adet sakızı çiğneyip,ahizeye yapıştırıp çekmeyi deneyin basit ama etkili yöntem

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Mi6 larda zamanla oluşan kronik problem. Ahizenin değişmesi gerekiyor.

Oyla:

emirozcopur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Ben değiştirdim ama yine ses az geliyor. Belki aldığım parçanın kalitesiyle alakalıdır. Ayrıca hangi romu kullanıyorsunuz? Ben eu betadayım ve başka romlara göre eu betada ahize sesi daha kısık geliyor bana.

Oyla:

mhmtsyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
11
Ben daha önce 2 defa ahizenin tıkaması problemini delikleri toplu iğne ile delerek çözdüm. Şu an ses gayet yüksek

Oyla:

cavci7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Konular
0
MiuiTr romu ahize sesi yükseltilmiş olarak geliyor. Hatta sesi kısmak zorunda bile kalıyorum. Diğer romları kullanırken bende donanım ile alakalı sorun sanıyordum. Şu an böyle bir sorunum yok yani.

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
MiuiTr romu ahize sesi yükseltilmiş olarak geliyor. Hatta sesi kısmak zorunda bile kalıyorum. Diğer romları kullanırken bende donanım ile alakalı sorun sanıyordum. Şu an böyle bir sorunum yok yani.
Evet Hakan Abi çok iyi yaptı onu

Oyla:

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Daha önce mi 6 ahize problemi adlı konuda belirtmiştim burada da belirteyim. Bende aynı sıkıntıdan dolayı bi ara takıntı haline getirmiştim. Ahizeyi iğneyle delmek çok saçma zaten onu toz, su vs. girmesin diye takıyorlar hem de delmek telefonda görüntü kirliliği yapıyor. Şimdi size kesin çözümü söylüyorum. Gidiyorsun kırtasiyeden internetten veya başka biyerden hatta ben a101 den almıştım beş liraya çift taraflı bant alıyorsun. Nasıl bir şey derseniz, hafif kalın beyaz bir bant, elastik bir yapısı var. Bu yüzden deliklerin içine giriyor ve tozları alıyor %90 ın üzerinde verim alırsınız hiç başka şeylerle uğraşıp telefonun orjinalligini bozmayın. Yapan arkadaşlar da ne kadar memnun kaldığınızı belirtin. Ben foruma katıldığımdan beri bu konu bir iki aya bir tekrar hortluyor en azından herkes ne yapacağını bilir.

Oyla:
Üst Alt