Yardım Mi 6 Açılmıyor

ardakyuzz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Merhabalar öncelikle yeniyim forumda. baya bi araştırma yaptım ve bir sonuca ulaşamadım.Telefonumun şarjı bitti ve kapandı, sonrasında ise şarja taktığımda hiçbir tepki vermedi.2 saat kadar şarjda beklettim ama asla bi değişiklik olmadı,telefonu ne bilgisayar okuyor ne de herhangi bir tepki veriyor.Tuş kombinasyonlarını denedim fakat hiç biri işe yaramıyor. Bu arada telefonum açılırken ses kısma tuşunda bir sorun olduğu için bazen fast boot ekranına giriyordu sonrasında ben tekrar başlatarak saçıyordum telefonu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde bundan 2 3 ay önce telefonumun bataryasını değiştirmiştim.Dehi marka bir batarya alıp takmıştım telefonuma.

Son düzenleme:

ardakyuzz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Eger sarjla ilgili olsa ekran bi sekilde uyanip biti pil uyarisi verir beyaz isik yanip yanip sonerdi. Umarim anakart degildir zira anakartsa sorun buyuk

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende öyle düşünüyorum umarım yazılımsal bir hatadır ve düzeltilebilir.

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Eger bu islerle ilgili bilgin varsa arka kapagi sokerek bataryayi cikart ve eski bataryan ile dene, sonuc hala ayniysa edl mode ile yeni rom flashlamaya calis. Mi flash tool ile rom atamazsan sorunun anakart demektir. Ya yaptirmaya calisacaksin ki yapabilen cikarsa 750 800 den asagi olmaz ya da yeni telefonun yolu gorunuyor.

Oyla:

ardakyuzz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Eger bu islerle ilgili bilgin varsa arka kapagi sokerek bataryayi cikart ve eski bataryan ile dene, sonuc hala ayniysa edl mode ile yeni rom flashlamaya calis. Mi flash tool ile rom atamazsan sorunun anakart demektir. Ya yaptirmaya calisacaksin ki yapabilen cikarsa 750 800 den asagi olmaz ya da yeni telefonun yolu gorunuyor.

zaten telefonun arka kağpağı kırık :) yok sayılabilir hemen değiştiririm bataryayı umarım çözebilirim sorunu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eger sarjla ilgili olsa ekran bi sekilde uyanip biti pil uyarisi verir beyaz isik yanip yanip sonerdi. Umarim anakart degildir zira anakartsa sorun buyuk

Umarım öyle değildir bakalım deneyeceğim şimdi.

Son düzenleme:
Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular