Yardım Mi 6 açılmıyor

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Arkadaşlar merhaba! Gece telefona bir şeyler oldu şu anda telefon açılmıyor. Tuş takılı kalmış gibi durmadan kendini açmaya çalışıyor sonrada kapatıyor. Durmadan Mİ logosunu gösteriyor hatta TWRP'ye falan girdiğimde açıldıktan 5 saniye sonra kapatıyor. Şarjı bitti ama hala aynı şarj olurken bile açılmaya çalışıyor ve şarj olmasını engelliyor. Güç tuşu da basılı kalmamış çünkü bastığımda hissedebiliyorum. Nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Neden pişmanlık?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Neden pişmanlık?
Mi6 telefonum var arka camı kırıldı servise gönderdim 22 gün sonra telefon elime ulaştı bir baktım kenarlarında yapışma izleri var kamerada toz bırakmışlar bir daha gönderdim 15 gün sonra geldi o zaman sorunsuz geldi ama hiç bir işlerini ilk gonderimde adam gibi yapmıyorlar.

Oyla:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Peocawe hocam şu anda müsait olamadığı için ben yardımcı olmaya çalışacağım bir de.

Hocam fastboot ekranında kalmamasının sebebi Windows doğru tanımadığı için olabilir, sizden ricam şu konuya bir göz atmanız olacak;

Çözüldü - Telefon Fastboot Mode'da iken Pc görmüyor
Üstadım sadece fastboot da değil, twrpde de yapıyor. Sanki böyle güç tuşu yapışmış gibi açıyor sonra açılmaya başladı mı kapatıyor. İşin acayip yanı gece kendi kendine oldu. Olmadan 3 4 saat önce hiç bir sıkıntısı yoktu. Diğer acayip yanı ise güç tuşuna dışardan rahatça basabiliyorum içinde kalmıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi6 telefonum var arka camı kırıldı servise gönderdim 22 gün sonra telefon elime ulaştı bir baktım kenarlarında yapışma izleri var kamerada toz bırakmışlar bir daha gönderdim 15 gün sonra geldi o zaman sorunsuz geldi ama hiç bir işlerini ilk gonderimde adam gibi yapmıyorlar.
Yapışma izi normal sonuçta kapaklı bir telefon değil. Ama genelde saçma olmuş geçen zamana yazık olmuş ama şükür sağsalim almışsınız.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Üstadım sadece fastboot da değil, twrpde de yapıyor. Sanki böyle güç tuşu yapışmış gibi açıyor sonra açılmaya başladı mı kapatıyor. İşin acayip yanı gece kendi kendine oldu. Olmadan 3 4 saat önce hiç bir sıkıntısı yoktu. Diğer acayip yanı ise güç tuşuna dışardan rahatça basabiliyorum içinde kalmıyor.

Yapışma izi normal sonuçta kapaklı bir telefon değil. Ama genelde saçma olmuş geçen zamana yazık olmuş ama şükür sağsalim almışsınız.
Hocam o halde garantiye yollayın. Cihazınız Delta garantiliymiş, delta bu konuda kullanıcıya esneklik sunuyor sorun olacağını zannetmem ama yinede kendilerine ulaşarak sorunu bildirin.

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37

Yapışma izi belli olmaması gerekiyor üst yetkili ile görüsunce zaten titizlikle calisilmadigini söyledi özür diledi tekrar gonderdiklerinde gerçekten titizlik göstermişlerdi şuan evet bir sorunum yok

Oyla:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Hocam o halde garantiye yollayın. Cihazınız Delta garantiliymiş, delta bu konuda kullanıcıya esneklik sunuyor sorun olacağını zannetmem ama yinede kendilerine ulaşarak sorunu bildirin.
Hocam garantiye gönderirken telefonu kutusuz bir şekilde göndersem olur mu? Sadece telefon + fatura fotokopisi + sorunun yazılı olduğu kağıt.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam garantiye gönderirken telefonu kutusuz bir şekilde göndersem olur mu? Sadece telefon + fatura fotokopisi + sorunun yazılı olduğu kağıt.
Ben kutusuz yolladım bir kaç kere sorun olmadı ama cihazın sağlam gitmesi için kutu önemli hocam.

Oyla:

kisacaec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Cihazım
mi 6
Konular
4
Benimde geçen gün aynı sorun oldu yaklaşık beş dakika aynı hatayı aldım hiç karışmadım kendiliğinden düzeldi. Yanlız ben orjinal hali ile kullanıyorum.

Oyla:

bilalcaliskan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bilal
Cihazım
mevcut değil
Konular
0
güç tuşunda basışı hissedebiliyormusunuz hocam ?
o butondaki esnek metal kırılmış ve bubnu sonucu olarak sürekli basılı kalıyor olabilir.

Oyla:
Üst Alt