Yardım Mi 6 Açılmıyor Boş Batarya ve Bildirim Işığı Yanıp Sönüyor Uyarı Veriyor.

schlesserangel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emr
Cihazım
mi 6
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
aldığım gibi, hiç ellemedim. galiba global sürüm .
Telefon Modeli
mi 6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bütün forum sakinlerine selamlar. Mi 6 cihazım açmak istediğimde boş batarya içerisinde yıldırım şimşek vs. simgesi ile uyarı veriyor, bu sırada beyaz bildirim ışığı yanıp sönüyor, ama açılmıyor. açma tuşuna basılı tutuyorum elimi bildirim ışığı yanıp sönme senkronu kısa bir an durup sonra tekrar bildirim ışığı yanıp sönmeye devam ediyor. açma tuşu ile ses kısma tuşuna basılı tutuyorum hiç tepki yok. Bilgisayara bağladım telefonu yine tepki yok bilgisayarda da bir bildirim yada açılan bir sürücü görünmüyor. arka kapağı fönle ısıtıp açtım belki batarya da sıkıntı görürüm diye ama hiç bir sıkıntı yok. şu sıralar yağmurlar çoktu ıslandı mı diye pirince yatırdım bana mısın demedi. garantisi var ama faydası var mı bilmiyorum. yardım edebileceklere şimdiden teşekkürler.

raptazi61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Red Mi 5 Plus
Konular
0
Hocam bu öğlen sularında bende de aynı sorun baş gösterdi bu sorun bi sorduğum arkadaşım da dün aynı sorunu yaşamış fakat 5 dk içinde düzelmiş. Bende de bugün şarjım bitti tamamen sıfır oldu ve tekrar sarja taktigimda hiçbir tepki alamadım aynı sende ki sorun gibi telefon açma tuşuna bastığımda bildirim ışığı yanıp sonuyor. Cihazım Red Mi 5 Plus ve ayrıca nadiren de olsa telefonun sesi gidiyordu. Bu konuya bilgili ve ilgili kişilerin çözümlerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Bütün forum sakinlerine selamlar. Mi 6 cihazım açmak istediğimde boş batarya içerisinde yıldırım şimşek vs. simgesi ile uyarı veriyor, bu sırada beyaz bildirim ışığı yanıp sönüyor, ama açılmıyor. açma tuşuna basılı tutuyorum elimi bildirim ışığı yanıp sönme senkronu kısa bir an durup sonra tekrar bildirim ışığı yanıp sönmeye devam ediyor. açma tuşu ile ses kısma tuşuna basılı tutuyorum hiç tepki yok. Bilgisayara bağladım telefonu yine tepki yok bilgisayarda da bir bildirim yada açılan bir sürücü görünmüyor. arka kapağı fönle ısıtıp açtım belki batarya da sıkıntı görürüm diye ama hiç bir sıkıntı yok. şu sıralar yağmurlar çoktu ıslandı mı diye pirince yatırdım bana mısın demedi. garantisi var ama faydası var mı bilmiyorum. yardım edebileceklere şimdiden teşekkürler.
Bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde herhangi bir port açılıyor mu ?

Oyla:

schlesserangel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emr
Cihazım
mi 6
Konular
3
Mmc entegresi arızalanmış dendi. Artık cihaz açılıyor ama ısınıp kısa sürede kilitleniyor. Var mıdır tamiri lütfen yardım bekliyorum.

Oyla:

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
garantisi varsa servise gönderin kurcalamayın bence.

Oyla:
Üst Alt