Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
arkadaşlar mi 6 cihazıma mi flashla tekrar 9.2.2.0ı yükledim hemen 9.2.3 güncellemesi geldi kurmadım tabi ama bildirimi bi türlü üstten gitmiyor bunun için ne yapabilirim
Telefonu yeniden başlatınca bildirim çubuğundan gidiyor ayarlara girip sürüm sorgulama yapmadığınız sürecede çıkmıyor. Fakat ayarlar simgesindeki bildirim işaretini kaldırmak için bi yol bilmiyorum.

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Telefonu yeniden başlatınca bildirim çubuğundan gidiyor ayarlara girip sürüm sorgulama yapmadığınız sürecede çıkmıyor. Fakat ayarlar simgesindeki bildirim işaretini kaldırmak için bi yol bilmiyorum.
eyvallah, orda görünmesin yeter sürekli karşıma çıkıyordu

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
mi 6 ile 4k video ayarlardan 4k videoyu sectım direk cekılıyormu yoksa kısa video olanmı 4k cekıyor

Devilinparadise

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Kullanıcı adı ve şifreyi girmeye çalışırken doldurma formu kaybolmakta. Birde mesaj yazarken otomatik düzeltmede sorunlar mevcut. Klavyede önerilen kelimeyi seçtiğimde kelime düzelmiyor kelime farklı farklı anlamsız ekler alıyor. Mesaj yazarken göbeğimiz çıkıyor resmen. Bu sayfanin editörü yada moderatoru kimse bu sorunlarla ilgilensin lütfen.

Castiel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 6
Konular
0
arkadaşlar mi 6 cihazıma mi flashla tekrar 9.2.2.0ı yükledim hemen 9.2.3 güncellemesi geldi kurmadım tabi ama bildirimi bi türlü üstten gitmiyor bunun için ne yapabilirim
Sanırım bunun bir çözümü yok.Ben kendime şöyle bir çözüm ürettim.Cihazdan internet bağlantılarını kapatarak güncelleme simgesine tıklayınca bağlantı hatası vererek kendisi kayboluyor.Uçak moduna alarak da yapabilirsin.Ancak 1-2 gün içerisinde yine geliyor.Her gelişinde aynı işlemi yapıyorum.
[doublepost=1524058780,1524058519][/doublepost]
Ben sorgulama yapmadığım halde geliyor.

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Sanırım bunun bir çözümü yok.Ben kendime şöyle bir çözüm ürettim.Cihazdan internet bağlantılarını kapatarak güncelleme simgesine tıklayınca bağlantı hatası vererek kendisi kayboluyor.Uçak moduna alarak da yapabilirsin.Ancak 1-2 gün içerisinde yine geliyor.Her gelişinde aynı işlemi yapıyorum.
[doublepost=1524058780,1524058519][/doublepost]
Ben sorgulama yapmadığım halde geliyor.
Bu yöntem çok daha pratik olmuş elinize sağlık

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
arkadaslar 9.2.2 yi kullanıyorum kendisi 9.2.3ü indirmiş şimdi kurmak için telefonu yeniden başlatmak istiyor bunu nasıl çözebilirim telefonu güncellemek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
arkadaslar 9.2.2 yi kullanıyorum kendisi 9.2.3ü indirmiş şimdi kurmak için telefonu yeniden başlatmak istiyor bunu nasıl çözebilirim telefonu güncellemek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Kardeşim telefonunu yeniden başlat göstermeyecektir

Üst Alt