Rom (Mi 6) 9.2.2.0 Güncellemesi Getirdikleri

stckr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Suat
Cihazım
mi 6
Konular
0
Merhaba,
Güncelleme sonrası Vodafone hatlı telefonumda internet bağlantı çok yavaşladı, 3G veya 4G bağlantı hızını hiç göremiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

MaviYeșil5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Mi note3 kamera iyi ama ön kamera karıncalı oluyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

stckr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Suat
Cihazım
mi 6
Konular
0
Merhaba,
Güncelleme sonrası Vodafone hatlı telefonumda internet bağlantı çok yavaşladı, 3G veya 4G bağlantı hızını hiç göremiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
ayarlardanmış hallettim.

hyatiry

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
huseyin
Cihazım
mi6
Konular
0
Arkadaslar yaklasik 1 ay once mi 6 128 gb lik telefon aldim telefonu actiktan sonra normal olarak mi 9 guncellemelerini falan yaptim ardindan telefonda kasma donma ve kendi kendine kapanma sorunu oldu telefonu delta servise yolladim sikintinin yazilimsal oldugunu söyleyip 8.2.2 yukleyip geri verdiler ve miu9 u yukleme dediler benim sorum boyle bir sikinti ile karsilasan baska bir arkadas daha vermi ve ne zamana kadar yuklemesek bide miu 9 yuklesem sevise yollamadan 8e donme ihtimalim varmi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mandufla

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mandufla
Cihazım
mi 6
Konular
0
Arkadaslar yaklasik 1 ay once mi 6 128 gb lik telefon aldim telefonu actiktan sonra normal olarak mi 9 guncellemelerini falan yaptim ardindan telefonda kasma donma ve kendi kendine kapanma sorunu oldu telefonu delta servise yolladim sikintinin yazilimsal oldugunu söyleyip 8.2.2 yukleyip geri verdiler ve miu9 u yukleme dediler benim sorum boyle bir sikinti ile karsilasan baska bir arkadas daha vermi ve ne zamana kadar yuklemesek bide miu 9 yuklesem sevise yollamadan 8e donme ihtimalim varmi

Hocam bende de donma kasma problemleri oldu ilk yüklediğimde. Fabrika ayarlarına dönüp tekrar kurulum yaptım düzeldi. Servisin söylediği de saçmalık. Ne demek Miui 9 yükleme ya. Siz yüklesenizde geri 8 e dönme var ama ben bilmiyorum. Forumda var sanırım.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Var hocam tabiki. Bl kilidini açıp Mi Flash ile 8.2.2.0'a dönebilirsiniz, veya BL kilidini açmadan Xiaomi Tool ile de dönmeyi deneyebilirsiniz (Ben hiç Xiaomi Tool Programını kullanmadım tabi baştan belirteyim).

Miui 9'a geçin, baktınız sorun yaşadınız Global Beta'ya geçersiniz bu seferde.
[doublepost=1517650712,1517650658][/doublepost]
Hocam bende de donma kasma problemleri oldu ilk yüklediğimde. Fabrika ayarlarına dönüp tekrar kurulum yaptım düzeldi. Servisin söylediği de saçmalık. Ne demek Miui 9 yükleme ya. Siz yüklesenizde geri 8 e dönme var ama ben bilmiyorum. Forumda var sanırım.

Hocam servislerden fazlasını beklememek gerekiyor bana göre :) Bilgi konusunda Teknosa çalışanından farkı yok bana göre Servislerin de. Herşeyi bilmesini beklemiyoruz tabiki ama, en azından elzem konular hakkında bilgi sahibi olsalar yetecek de. İşte...

Üst Alt