Yardım Mi 6 128 gb almayı düşünüyorum ama

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Hocam sitemizin cep telefonları satışları gittigidiyor Cepport mağazası üzerinden yapılıyor. Yani yaşayabileceğiniz her hangi bir sorunda veya sıkıntıda bana veya bir başka yönetici arkadaşımıza ulaşmanız çözüm için yeterli olacaktır.
hocam ben telefonu sizden aldım. Gameloft un bazı oyunlarında gamepad çıkıyor fakat takılı değil. nasıl cozerim. yada miuipro yuklesem düzelir mi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
hocam ben telefonu sizden aldım. Gameloft un bazı oyunlarında gamepad çıkıyor fakat takılı değil. nasıl cozerim. yada miuipro yuklesem düzelir mi

Hocam forumda bu sorunu okuduktan sonra hiç oynamamama rağmen bir adet gameloft oyunu yükledim ama bende böyle bir sorun yok. Zannediyorum Mi6'larlardaki MIUI 9 ile ilgili bir sorun. Geliştiriciler durumdan haberdar edildi. Umuyorum kısa süre içinde çözeceklerdir.

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Hocam forumda bu sorunu okuduktan sonra hiç oynamamama rağmen bir adet gameloft oyunu yükledim ama bende böyle bir sorun yok. Zannediyorum Mi6'larlardaki MIUI 9 ile ilgili bir sorun. Geliştiriciler durumdan haberdar edildi. Umuyorum kısa süre içinde çözeceklerdir.
sağolun hocam.

Üst Alt