Soru Mi 6 10.3.1.0 güncellemesi geldi

syblal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bilal Söyü
Cihazım
Mi6
Konular
0
arkadaşlar zipi bulamadım eğer olan varsa paylaşırsa çok güzel olur

mekatronot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asdfgds
Cihazım
MI6
Konular
4
gece modudiye bir bölüm yok ama , arkaplanlar hep siyah olmuş. dark mode gibi bir şey. gece güzel de gündüz yüksek günışığında ekran için verimsiz bir deneyim oluyor.

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Selamunaleyküm
güncellemeyi TWRP üzerinden kurdum üç gün filan oldu kullanıyorum.
ben şahsen beğendim,hız ,batarya,görsellik gayet iyi ilk başlarda biraz ısınma oldu telefonda ama şimdi bir sorun yok
Merhaba, bende de twrp yüklü ama nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. yani bana da gücelleme geldi indiriyorum dosya yöneticisindeki rom dosyasını twrp ile göremiyorum karmaşık sayılardan oluşan bi sürü klasör görünüyor.

syblal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bilal Söyü
Cihazım
Mi6
Konular
0
arkadaşlar bunu yüklerken twrp açılıyor twrp ile nasıl yükleyebilirim forumda yeniyim kusura bakmayın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, bende de twrp yüklü ama nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. yani bana da gücelleme geldi indiriyorum dosya yöneticisindeki rom dosyasını twrp ile göremiyorum karmaşık sayılardan oluşan bi sürü klasör görünüyor.
aynı şekilde bende bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Gayet güzel performans yüklemenizi tavsiye ederim

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Güncelledim bende 2 yenilik var gördüğüm birisi telefonu kaldırıp ekranı uyandırmak diğeride acil durum msj gönderebiliyoruz . Stabilite aynı bana göre. Stock rom nihayeyetinde beklenti olmasın fazla

Hakan ozylmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Elektronik
Konular
4
Güncelledim bende 2 yenilik var gördüğüm birisi telefonu kaldırıp ekranı uyandırmak diğeride acil durum msj gönderebiliyoruz . Stabilite aynı bana göre. Stock rom nihayeyetinde beklenti olmasın fazla

Telefonu kaldırıp ekranı uyandirmak derken ? Bende acil durum çağrısını gördüm birtek. Dark mode yok. Ama telefonun şarjında gözle görülür fark var cok iyi sarji gidiyor.bir önceki yaptıkları guncelleme ile resmen bitirdikleri batarya performansını geriye kazandırmışlar sanırım.

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Rom zip dosyasını bilgisayara indirdikten sonra telefon hafızasına atıp TWRP den kurulum yapmanız gerek

cucux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7.1.1
Cihazım
Xioami Mi 6
Konular
0
arkadaşlar benim telefonuma 1,7GB olarak gelmişti güncelleme indirdim yüklemek için yeniden başlattım. açılışta TWRP ile başladı işlem yapmadan yeniden başlattım, tekrar aynı güncellemeyi 1,7gb olarak indirmemi istedi tekrar indirdim yine TWRP modunda açılış yaptı. bu sefer dalwik / cache temizleyip yeniden başlat yaptım telefon Fastboot ekranında açılıyor sürekli. ne yapmam gerekiyor. TWRP modunda usb den rom dosyası atıp yüklemek istediğimde dosya kopyalamaya izin vermiyor TWRP versiyonu 3.2

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
arkadaşlar benim telefonuma 1,7GB olarak gelmişti güncelleme indirdim yüklemek için yeniden başlattım. açılışta TWRP ile başladı işlem yapmadan yeniden başlattım, tekrar aynı güncellemeyi 1,7gb olarak indirmemi istedi tekrar indirdim yine TWRP modunda açılış yaptı. bu sefer dalwik / cache temizleyip yeniden başlat yaptım telefon Fastboot ekranında açılıyor sürekli. ne yapmam gerekiyor. TWRP modunda usb den rom dosyası atıp yüklemek istediğimde dosya kopyalamaya izin vermiyor TWRP versiyonu 3.2
Neden tekrar twrp elle açıp yukledinz ki kendi yukledikten sonra sadece wipe yapıp bıraksaydınız sorun olmazdı .

Twrp girip format data yapmanız lazım ama tüm veriler silinir. Daha sonra kopyalayıp yükleyebilirsin

Üst Alt