Yardım Mİ 5X Twrp ekranı açılmıyor

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1
Mİ 5X cihazım var üzerinde Miui 9 | V9.0.4.0.NDBCNEI stabil sürüm yüklü.Güncel bir eu rom yüklemek istiyorum.Fakat ne yaptıysam olmuyor.Tüm işlemler yapıldıktan sonra Ses açma+power yaptığımda twrp ekranı gelmiyor telefon yeniden açılıyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1

Ekli dosyalar

• 5X.jpg
    5X.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 23
  • 5x 2.jpg
    5x 2.jpg
    299,1 KB · Görüntüleme: 22
Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Oyla:

rmysdfn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rmys
Cihazım
Mi5x
Konular
0
mi5x i twrp yukledım ve rom flasladıktan sonra telefon kapandı bır daha acılmıyor.twrp moda yada fastboot moda gecemiyorum ekranda hıcbır goruntu yok.mı logosu,fastboot ekranındakı o hayvan fıguru vs hıcbır goruntu yok sadece kısayol ısıkları yanıyor acıp kapattıgımda.butun drıverlerı kurdum guncel pc telefonu goruyor ama tekrar rom atmayı bır turlu basaramadım.adbde waıtıng any devıce sorununu bende alıyorum.bahsettıgınız ıslemleri yaptım ama duzelmedı.nasıl bır cozum onerirsınız?usb hata ayıklama moduna erısemıyorum suan telefon hıcbır tepkı vermedgı ıcın onu bılgısayar uzerınden acmak mumkun mu?

Oyla:

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
mi5x i twrp yukledım ve rom flasladıktan sonra telefon kapandı bır daha acılmıyor.twrp moda yada fastboot moda gecemiyorum ekranda hıcbır goruntu yok.mı logosu,fastboot ekranındakı o hayvan fıguru vs hıcbır goruntu yok sadece kısayol ısıkları yanıyor acıp kapattıgımda.butun drıverlerı kurdum guncel pc telefonu goruyor ama tekrar rom atmayı bır turlu basaramadım.adbde waıtıng any devıce sorununu bende alıyorum.bahsettıgınız ıslemleri yaptım ama duzelmedı.nasıl bır cozum onerirsınız?usb hata ayıklama moduna erısemıyorum suan telefon hıcbır tepkı vermedgı ıcın onu bılgısayar uzerınden acmak mumkun mu?

Siyah ekran problemi yaşıyorsunuz ben de yaşamıştım Android 8 e geçerken. Telefonu fastboot moduna alıp MiFlash üzerinden rom atarsanız düzelir. Ekran görünmese de fastboot komutu verdiğinizde geçmiş oluyor merak etmeyin.

Oyla:
Üst Alt