Haber Mi 5s'inizi hızlandırın!

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Sadece oyun oynarken gaminge alacağım çünkü asphalt 9da bile kasma oluyor. Normal zamanda balancedde 4 çekirdek açıksa çok daha iyi. Teşekkür ederim cevabınız için

Gaming modunun açıklamasında fazladan 10 FPS vereceğini söylüyor. MIUI 10 sürümünde belki daha hızlı olabilir çünkü MIUI 10 genel olarak 9'a göre biraz daha akıcı.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Benim 4 çekirdeğim zaten aktif ama xiaomi.eu romundayım sence floppy kernel kurmalı mıyım?

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Gaming modunun açıklamasında fazladan 10 FPS vereceğini söylüyor. MIUI 10 sürümünde belki daha hızlı olabilir çünkü MIUI 10 genel olarak 9'a göre biraz daha akıcı.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Global beta 8.7.26 üzerine kuracağım dediğiniz gibi miui 10da daha iyi performans verebilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim 4 çekirdeğim zaten aktif ama xiaomi.eu romundayım sence floppy kernel kurmalı mıyım?
Hocam forumda custom romlarda çalışmadığı yazıyor

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65

Epic ROM'a kurdum ekranda bir yere tıklanmıyor sürekli 3D touch açılıyordu ancak ben kurmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Performans artışı göremedim ben maalesef.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Mi5s için bu tür işler yerine sağlam bir kernel atın derim. Miui için dengeli bir kernel arayın . Thermal.conf dosyasıda iyi olursa tadındında yenmez diye düşünüyorum diğer türlü uğraşır durursunuz.

ogulcankilic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Mi5s için bu tür işler yerine sağlam bir kernel atın derim. Miui için dengeli bir kernel arayın . Thermal.conf dosyasıda iyi olursa tadındında yenmez diye düşünüyorum diğer türlü uğraşır durursunuz.
Bu konudaki kernel zaten floppy kernel. Ek olarak spectrum uygulamasıyla ayar yapılmalı söyleniyor.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Bu konudaki kernel zaten floppy kernel. Ek olarak spectrum uygulamasıyla ayar yapılmalı söyleniyor.
O zaman memnun değilseniz elden çıkartın derim , hani mi 6'nın yakın zamanda sizinle aynı durum oluşacağı düşüncesindeyim. Xioaminin politikası. Alternatif OP3T alabilirsiniz mesela SD821 6/64 Andorid P alacağını söyleniyor. Oreo hali hazırda sanırsam Mi6 daha almadan almıştı.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
O zaman memnun değilseniz elden çıkartın derim , hani mi 6'nın yakın zamanda sizinle aynı durum oluşacağı düşüncesindeyim. Xioaminin politikası. Alternatif OP3T alabilirsiniz mesela SD821 6/64 Andorid P alacağını söyleniyor. Oreo hali hazırda sanırsam Mi6 daha almadan almıştı.

Hocam konu üzerinde memnun değilim denmedi sadece bu yöntem eskisine göre pek bir fark sağlamıyor.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Hocam konu üzerinde memnun değilim denmedi sadece bu yöntem eskisine göre pek bir fark sağlamıyor.
Ben öneri söyledim bu tip konularla uğraşan biri memnun değildir diye düşünmüştüm memnunsanız kullanıcılar olarak sorun yok .

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Pek fark yok derken telefon zaten hızlıydı takılmıyor donmuyor du Floppy kernel ile de aynı belki batarya performansı iyi olabilir 1 hafta denemek lazım

Üst Alt