Soru Mi 5s ve Mi5s Plus Arasında Kaldım

aytamal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALTAN
Cihazım
LG G2
Konular
2
Bu 2 cihaz arasında kaldım. En önemli 2 kriter batarya ve kamera. Hangisini önerirsiniz?

5ste karar kılmıştım ama plus in 5.7 Inc ekranı biraz aklımı çeldi gibi. Plus in herhangi bir olumsuz tarafı/kronik sorunu var mı?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Mi5s i Yeni model samsung ve yeni model iphone ların fiyatı ile de kıyaslayalım isterseniz.Ki kamera yine yarışır halde. Hız olarak samsunglarla kıyaslanamaz.
hocam fiyatı göz önünde bulundurursak katılıyorum ama samsung ve iphone kameraları gerçekten bence çok daha öte xioami modellerinde yalnız mi4 ön kamerası nedenini bilmiyorum aşırı iyi işler yapıyor mi 5 ön kamerasından çok daha iyi 8mp hakkını veren bir ön kamera diyafram açıklığı belli ediyor kendini zaten

Oyla:

aytamal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALTAN
Cihazım
LG G2
Konular
2
Bence ikiniz de haklısınız. Bir kere Xiaomi'nin bütün modelleri istisnasız f/p ürünüdür. 1.500 Tl gibi bir fiyata 5s özellikleri başka hiç bir yerde bulunamaz. Ki hız olarak en yeni cihazlarla rahatlıkla yarışır.

Fakat kamera söz konusu ise ve en iyisi konuşulacaksa, şu anki amiral gemilerinde samsung ve iphone ile yarışabilecek tek telefon Google Pixel'dir. Zaten bu 3'ünü çok ayrı bir kulvarda değerlendirmek lazım. Bunlar artık telefonlu kamera olmuş. Piyasaya göre çok ama çok iyi bir yerdeler açıkçası.

Oyla:
Üst Alt