Yardım Mi 5s plus twrp sorunu

mehmetcnclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet can
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 10.2 kararlı
Telefon Modeli
Mi 5s plus
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle merhabalar , forumda bir sürü konu okumama rağmen bir türlü aradığım cevabı bulamadım . Mi 5s plus cihazımda bootloader kilidi de açık twrp 3.3, 3.2 vs. sürümlerini adb ile flashlıyorum telefon twrp ile açılıyor daha sonra reboot yapıyorum twrp gelmiyor mi'nin kendi recovery ekranı geliyor . Nerede hata yapıyorum ? Yardımcı olabilir misiniz ?

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Öncelikle merhabalar , forumda bir sürü konu okumama rağmen bir türlü aradığım cevabı bulamadım . Mi 5s plus cihazımda bootloader kilidi de açık twrp 3.3, 3.2 vs. sürümlerini adb ile flashlıyorum telefon twrp ile açılıyor daha sonra reboot yapıyorum twrp gelmiyor mi'nin kendi recovery ekranı geliyor . Nerede hata yapıyorum ? Yardımcı olabilir misiniz ?
Mi 6 da da bu problem vardı twrp açıldıktan sonra supersu magisk veya lazyflasher flaşladıktan sonra twrp kalıcı oluyordu bir deneyin isterseniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mehmetcnclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet can
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Mi 6 da da bu problem vardı twrp açıldıktan sonra supersu magisk veya lazyflasher flaşladıktan sonra twrp kalıcı oluyordu bir deneyin isterseniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Supersu flashladim o da olmadı ama lazyflasheri denememistim onu da denerim bakalım ne olacak ..

Oyla:
Üst Alt