Yardım Mi 5s Plus PUBG Kasma

aysberg34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
1
Merhaba,

Telefonum Mi 5s Plus, Android sürümü 7.0 NRD90M, MIUI sürümü ise Global 9.5.2.0.

Bu telefonu alırken bir arkadaşımla beraber almıştım. Ben performansı daha iyi diye bu telefonu, arkadaşım ise kamerası daha iyi diye Mi Note 3 aldı.

İkimizde yan yana PUBG Mobile oynarken benim telefon inanılmaz kasıyor. Hatta vurulunca ben isyan ediyordum, "Çok kastı telefon" diye. Haliyle de bana inanmıyordu arkadaşım, "Nasıl kasar, senin telefon benimkinden daha iyi" diye. Bir gün telefonları değiştirdik, "Nasıl oynuyorsun sen bunda" dedi. Hatta dün öyle bir şey oldu ki, artık telefonu masaya fırlattım, "Allah belanı versin senin gibi telefonun" diye.

Bu kadar şeyi neden anlattım, bu telefonun bu kadar kasması normal mi? Diğer oyunlarda da ufak tefek kasmalar oluyor. Geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonunu kapattım, bellek kullanımını yüksek yaptım ama değişen bir şey olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.angel~~

EmreArslann1905

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi5s Plus 6G
Konular
0
Bende 9.6 versiyonu yüklü global stabil bendede kasıyor acaip ya varmı çözümü yada en performanslı custom rom hangisidir bilen varmı

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
5s ve 5s Plus yazılımlamı ilgili yoksa donanımlamı alakalı bilmiyorum ama hissiyat olarak diğer Xiaomi telefonlarına göre aşırı geride kalıyor. İstediğiniz romu deneyin en fazla 5 fps fazla alırsınız. Aynı işlemciyi kullanan diğer telefonlarda Pixel XL, Mi Note 2, Mi Mix telefonlarda zerre kasma yok.

Oyla:

aysberg34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
1
Şöyle ki,

Eu Stabil Rom yükledim, kasma yok şu anda. Ancak yine de diğer telefonlar kadar akmıyor oyun.

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
5s ve 5s Plus yazılımlamı ilgili yoksa donanımlamı alakalı bilmiyorum ama hissiyat olarak diğer Xiaomi telefonlarına göre aşırı geride kalıyor. İstediğiniz romu deneyin en fazla 5 fps fazla alırsınız. Aynı işlemciyi kullanan diğer telefonlarda Pixel XL, Mi Note 2, Mi Mix telefonlarda zerre kasma yok.
Buna Le Pro 3 ve OP3T yide ekliyorum.

Oyla:

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
oyun modunu açıyor musunuz güvenlik kısmından?

Oyla:
Üst Alt