Yardım Mi 5s Plus PUBG Kasma

aysberg34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
1
Merhaba,

Telefonum Mi 5s Plus, Android sürümü 7.0 NRD90M, MIUI sürümü ise Global 9.5.2.0.

Bu telefonu alırken bir arkadaşımla beraber almıştım. Ben performansı daha iyi diye bu telefonu, arkadaşım ise kamerası daha iyi diye Mi Note 3 aldı.

İkimizde yan yana PUBG Mobile oynarken benim telefon inanılmaz kasıyor. Hatta vurulunca ben isyan ediyordum, "Çok kastı telefon" diye. Haliyle de bana inanmıyordu arkadaşım, "Nasıl kasar, senin telefon benimkinden daha iyi" diye. Bir gün telefonları değiştirdik, "Nasıl oynuyorsun sen bunda" dedi. Hatta dün öyle bir şey oldu ki, artık telefonu masaya fırlattım, "Allah belanı versin senin gibi telefonun" diye.

Bu kadar şeyi neden anlattım, bu telefonun bu kadar kasması normal mi? Diğer oyunlarda da ufak tefek kasmalar oluyor. Geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonunu kapattım, bellek kullanımını yüksek yaptım ama değişen bir şey olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.angel~~

KETME

Kişi Sevdiği ile Beraberdir.
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
merhaba kardeş bende aynı telefonu ve aynı romu kulanıyorum ama hiç kastıgını görmedim teknoloji birazda şanş işi galiba.

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
arkaplanınızı temizleyin cok fazla gereksiz uygulama var ise telefonun işlemcisi oyuna yetişemez
telefonu performans moduna alın araştırdıgınızda nasıl alabileceginizi ogrenirsiniz
temiz bir kurulum yapın gereksiz uygulamalarla oyunlarla telefonu doldurmayın bu sorunu yaşamazsınız

Oyla:

bsctark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzcan
Cihazım
mi 5s
Konular
10
Aynı sorun bendedr vardı sorun telın 4 cekırdek olmasına rağmen 2 cekırdegı aktıf olarak kullanması ben sorunu mıu pro rom kurarak cozdum kernel edıtor den tum cekırdeklerı aktif edıyorum ve kasmadan pubg oynuyorum

Oyla:

aysberg34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
1
Vallahi, aynı telefon kimi ben de yaşıyorum diyor, kimi bende yok öyle bir sorun diyor. :|

Telefonda gereksiz uygulama yok, hatta rami boşaltıyorum oyuna girerken ama nafile. Dikkat ettim, bu oyunda değil bazı bir kaç oyunda daha yapıyor.

MIUI optimizasyonu kapalı, bellek performansını en yukarıya çektim ama nafile. Olmuyor.

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Android 8 ile çözülmesi beklenen bi sorun umarım kasma çözülür.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ibere

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
5s plus
Konular
8
8.5.2.0 ile oynuyorum.kasma yok, oyun oynamazsam 1.5 gün gidiyor sarj

Oyla:

harunsavas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
harun
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
0
Ben "thermal engine config" dosyalarını kaldırarak çözüm buldum fakat ısıdan dolayı ne kadar güvenli bilmiyorum.. Ancak bu sayede hiçbir oyunu kasmadan rahatça oynayabiliyorum..

Oyla:
Üst Alt