Soru Mi 5s Plus Kasadan Ses Gelmesi

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Arkadaşlar dün mi 5s plus 64 gb aldım her şey çok güzel ancak telefonu şans eseri biraz sıktım ve çıtlama sesi geldi bende biraz daha kurcaladım ve parmak izi okuyucusu ve çevresinde parmağımla baskı yapıp çekip tekrar yaptığım her seferinde bir kere çıt sesi duydum. sonrasında bıraktım biraz telefonu kılıfı çıkardım geçtiğini fark ettim daha sonra ise sol üst köşede aynı şeyin olduğunu fark ettim hatta sıkıştırdığım zaman ekranın çok çok az içine doğru esnediğini sonra çıt ettiğini fark ettim gene bıraktım bu sefer ordaki geçti parmak izinin orası çıt etti gene ekranın sol üst köşesine geçti çıt sesi. Garantiye göndermeli miyim yoksa tüm mi 5s pluslarda böyle mi olan bir arkadaş cevap verirse veya bilgisi olan sevinirim.

hasankayar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
0
Beyler bu sorun yüzünden göndersem kaç günde gelir telefon hem göndermesem bir sikinti cikarir mı delta garantili
[doublepost=1519839816,1519839787][/doublepost]Beyler bu sorun yüzünden göndersem kaç günde gelir telefon hem göndermesem bir sikinti cikarir mı delta garantili

Oyla:

alchaxes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hangi?
Cihazım
mi5s plus
Konular
0
hocam ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum hiçbir ses,tıkırtı yahut benzeri ses duymadım..

Oyla:
Üst Alt