Yardım Mi 5s plus cihazım açılmıyor reset atıyor

qmur46

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömür
Cihazım
mi5s Plus
Konular
1
Öncelikle herkeze Merhaba;

Mi 5s plus cihazım sürekli olarak reset atıyor. İlk Siyah ekran açılıyor mi yazısı beliriyor siyah ekranda 3-4 saniye bekliyor ve sonra resetliyor. fastboot ve recovery ekranlarına giriyorum oradada resetliyor. Cihazı fastboota alıp pc'ye yada herhangi bir şeye bağlayamıyorum. Cihazın altında bir kilit işareti var açık ve unlocked yazıyor. (Bu kilit neyi temsil ediyor ?)
Bu hata yada bu tarz bir hata ile karşılaşan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Not: cihaza yazılımsal hiçbir müdahale olmadı şarjda takılıydı sabah kalktığımda reset döngüsüne girmiş bir haldeydi.

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Unlocked, bootloader kilidinin açık olduğu anlamına geliyor. Yani cihaza, yazılım vs dışarıdan müdahale edeceğin anlamına geliyor. Mı flashtol deneyin. Bir de cihazı şarja taktığınız zamanda mı Reset atıyor.

Oyla:

qmur46

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömür
Cihazım
mi5s Plus
Konular
1
Unlocked, bootloader kilidinin açık olduğu anlamına geliyor. Yani cihaza, yazılım vs dışarıdan müdahale edeceğin anlamına geliyor. Mı flashtol deneyin. Bir de cihazı şarja taktığınız zamanda mı Reset atıyor.
Öncelikle cevabınız için tşkrederim. evet cihaz şarja takılı olduğundada resetliyor. Cihazla ilgili hiçbir işlem yapamıyoruz devamlı reset atıyor. bir arkadaş aynı olayın kendisininde başına geldiğini power tuşundan kaynaklı olabileceğini söyledi bende kasayı açıp onu denicem olursa burada bilgi veririm.

Oyla:
Üst Alt