Yardım Mi 5S Plus Batarya Performansı

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Arkadaşlar Merhaba,
2 seneye yakındır severek kullandığım telefonum 5S Plus'ın batarya performansı yerlere düştü. Sizlerin fikrini almak istediğim konu şu.
Telefonumun garantisi birkaç ay içinde bitecek ve arka kapakta ufak da olsa darbeler mevcut. Cihazı batarya için EVO servise gönderdiğim de bana kullanıcı hatası şeklinde bir cevapla dönüş yapma olasılığı nedir ve sizce garantiye gönderip tamir edilmesini (öyle ümit ediyorum) beklemeye değer mi?

İyi forumlar dilerim herkese.

Not olarak Beta Rom kullanıyorum. Eğer aranızda son güncellenen rom'u kullanan var ise batarya performansı için yorum yaparsa sevinirim.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
hocam aldığın bataryanın durumu nedir?
ayrıca link verirseniz sevinirim.
Performans olarak eski bataryadan iyi haliyle, ürekli kullanmama rağmen 1 günü rahat çıkartıyor. Aldığım yerde ürünün satışı kapatılmış o yuzden yardımcı olamıyorum link konusunda ama gittigidiyor tarzı sitelerden bakarsan satışını yapan mağazalardan temin edebilirsin.

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Arkadaşlar Merhaba,
2 seneye yakındır severek kullandığım telefonum 5S Plus'ın batarya performansı yerlere düştü. Sizlerin fikrini almak istediğim konu şu.
Telefonumun garantisi birkaç ay içinde bitecek ve arka kapakta ufak da olsa darbeler mevcut. Cihazı batarya için EVO servise gönderdiğim de bana kullanıcı hatası şeklinde bir cevapla dönüş yapma olasılığı nedir ve sizce garantiye gönderip tamir edilmesini (öyle ümit ediyorum) beklemeye değer mi?

İyi forumlar dilerim herkese.

Not olarak Beta Rom kullanıyorum. Eğer aranızda son güncellenen rom'u kullanan var ise batarya performansı için yorum yaparsa sevinirim.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam tavsiyem. MIUI 8.5 dönüp batarya perfirmansina bakarmisin.

Oyla:

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Performans olarak eski bataryadan iyi haliyle, ürekli kullanmama rağmen 1 günü rahat çıkartıyor. Aldığım yerde ürünün satışı kapatılmış o yuzden yardımcı olamıyorum link konusunda ama gittigidiyor tarzı sitelerden bakarsan satışını yapan mağazalardan temin edebilirsin.
teşekkürler hocam.

Oyla:
Üst Alt