Haber Mi 5S - MIUI 9 8.4.28 Çıktı!

'Xiaomi Mi5s' forumunda Caner06 tarafından 13 Haziran 2018 15:26 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Arkadaşlar MIUI 9 Global Beta 8.4.28 çıktı. Açıklamada sistem stabilite çalışması yapıldığı ve bugların giderildiği yazıyor. İndirdikten sonra yorumlarımı belirteceğim.

ercmaster ve cantara bunu beğendi.
  2. 1.4 gb mı boyutu ben mi yanlış anladım

3. Bende 1.4GB yazıyor Redmi 4'lerde 5.8MB yazıyor :/ Yazılanlara göre doğru düzgün bi düzenleme yokmuş zaten.

4. nisan 28 güncellemesi mi bu ? haziran 13'ündeyiz

taylan08 bunu beğendi.
  5. Xiaomi'nin işleri işte. MIUI 10 beklerken 2 ay öncesinin güncellemesini veriyorlar :D

6. Hocam bu telefondan otomatik mi geliyor yoksa biyerlerden mi indiriyoruz. Mi 5 e nezaman gelir?
    Birde telefonumdan yeniliklere tıkladığım da erişim izniniz yok diyor.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Sizdeki sürüm stabil olanı hocam. Beta güncellemelerini alabilmek için beta sürümüne geçmeniz gerekir. Mi 5'te daha yeni güncellemeler var.

8. Beta sürümüne nasıl geçebiliyoruz peki

9. Bendeki miui forum da dowload sayfası kaldırılmis siz nereden ulaştınız güncelleme linkine bende şu an miui tr custom rom kurulu olduğu için otomatik olarak da gelmiyor

10. Mi 5 için olan Beta romunu indirip Mi Flash ile flashlamanız gerekir. Forumda Mi 5 kategorisine girip araştırma yaparsanız nasıl yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu rom OTA üzerinden geldi. Telefondaki güncelleyici uygulamasından. MIUI Forum'daki Download sayfası bakım aşamasında. Ne zaman açacakları hakkında bir bilgi yok. Güncellemeyi alabilmek için Stock MIUI kurulu olması gerekir.

11. Güncelleme nasıl acaba kuralımmı 1.4 gb a değermi ki ne var o kadar değişiklik varmı

12. Kilit ekranındaki saat, tarih vs. Samsung tarzı ortaya çekilmiş. Birde ana ekranı sağa çektiğinizde gelen ekrana Dünya Kupası göstergesi eklenmiş. Yüklemeye değecek bir yanı yok şahsen.

13. Hocam ekran resmi atarmısın, zahmet olmaz ise

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. Ne demek hocam buyrun.

15. Arkadaşlar batarya sorununu çözmüşler galiba.

16. Wallpaperi alabilirmiyim hocam :)

17. Android güvenlik sürümünü güncelleseler en azından bir işe yararmış

İsocan01 bunu beğendi.
  18. Ne demek hocam

Kilit Ekranındaki : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Ana Ekrandaki : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Erkan007 bunu beğendi.
  19. Global kararlı kullanıyorum da bu linkten indirip güncelleyiciden yüklersem sorun yaşar mıyım yani verilerim kaybolur mu
    --- Birleştirilmiş mesaj, 14 Haziran 2018 23:05Orijinal mesaj tarihi 14 Haziran 2018 23:03 ---
    Hocam bu betanın bir farkı var mı global kararlıdan bir de bunu kullanmak istiyorum da

20. Global Beta stabilden çok daha iyi. Stabil'e bir daha güncelleme geleceğini düşünmüyorum Mi 5S için. Direk MIUI 10 gelecek gibi. Betaya geçmek için fastboot rom indirip Mi Flash'dan kurman gerekir.

21. Hocam miui 10, 2 ay daha gelmez gibi duruyor ben de sıkıldım artık 9dan sınav geçsin farklı şeyler denemek istiyorum

22. Beta ya stabilden geçmek için, bir defaya mahsus olmak üzere, güncelleyici ile geçiliyor.

23. Hocam veriler de kaybolma olmaz değil mi

24. Ben sürekli temiz bir kurulum ve deneyim olması için Mi Flash'tan kuruyorum. Kişinin insiyatifine kalmış.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...