Mı 5s miui 8.2.1.0 geldi..

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
global e güncelleme vermeyi düşünmüyorlar galiba

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
China stable rom a geçmek için telefonu rootlamamız mı gerekli ? Ya da yerelden güncelleyebiliyor muyuz ?

kral1213

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
9
China stable rom a geçmek için telefonu rootlamamız mı gerekli ? Ya da yerelden güncelleyebiliyor muyuz ?
flash uygulaması ile indirip flashlayabilirsin kardesim yalnız ingilizce sorun oldu ben denedim de geri döndüm her program ingilizce oluyor ayarlardan değişmeyen şeyler oluyor :) alışmak lağzım çinliler globale fazla önem vermiyor

benavo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Memet
Cihazım
mi5s
Konular
0
flash uygulaması ile indirip flashlayabilirsin kardesim yalnız ingilizce sorun oldu ben denedim de geri döndüm her program ingilizce oluyor ayarlardan değişmeyen şeyler oluyor :) alışmak lağzım çinliler globale fazla önem vermiyor
Kral, flash uygulaması indirip flashlamak ve ayarlardan değişmeyen şeyler oluyor demek derken, tam anlamadım. Global Romdan Çin Romuna geçmek için TWRP lazım mı? cihazın performansı, şarjı parmak izi gibi özellikleri nasıl? Bir de halihazırda Global Romda kullandığım miaccount'u aynen kullanabilir miyim?

kral1213

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
9
Kral, flash uygulaması indirip flashlamak ve ayarlardan değişmeyen şeyler oluyor demek derken, tam anlamadım. Global Romdan Çin Romuna geçmek için TWRP lazım mı? cihazın performansı, şarjı parmak izi gibi özellikleri nasıl? Bir de halihazırda Global Romda kullandığım miaccount'u aynen kullanabilir miyim?

Kardeşim rom süper mı hesap aynı gene ama İngilizce twrp gerek yok sadece flash uygulaması ile atabilirsin ama herşey İngilizce Türkçe yok Google uygulamaları da yok onuda elle kurmak gerekir

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
hocalar kardeşime hepsiburada üzerinden 4/32 mi 5s aldık.. global 8.0.3(MAGMIDI) yüklü..
1)bootloader açık mıdır? yada nasıl öğrenebilirim?
2)şuan için anladığım kadarıyla global stabil romun son ve hatasız sürümü kurulu.. daha günceli var mı?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
hocalar kardeşime hepsiburada üzerinden 4/32 mi 5s aldık.. global 8.0.3(MAGMIDI) yüklü..
1)bootloader açık mıdır? yada nasıl öğrenebilirim?
2)şuan için anladığım kadarıyla global stabil romun son ve hatasız sürümü kurulu.. daha günceli var mı?

Hayırlı olsun hocam.

Bootloader için cihazı fastboot modunda bilgisayara bağlayıp fastboot oem device-info konutu verrebilirsiniz.
8.0.3.0 kuruluysa evet son sürüm kararlı rom kurulu. Eğer Beta'ya geçmeyi düşünmüyorsanız en güncel sürüm bu.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Hayırlı olsun hocam.

Bootloader için cihazı fastboot modunda bilgisayara bağlayıp fastboot oem device-info konutu verrebilirsiniz.
8.0.3.0 kuruluysa evet son sürüm kararlı rom kurulu. Eğer Beta'ya geçmeyi düşünmüyorsanız en güncel sürüm bu.
eyvallah hocam çok çok teşekkür ettim :)

aerdogan85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Meizu mx4
Konular
0
Hayırlı olsun hocam.

Merhaba hocam. bende 3/64 aldım arkadaşınki ile aynı sürüm mevcut. Lakin Beta rom daha iyi diyen arkadaşlar var. bende betaya geçmek istiyorum. Nasıl yaparım?

Üst Alt