Soru Mi 5s Lg Panel Hk.

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum. Çarşamba günü Mi5s 32/4 modelini hayırlısıyla alacağım. Fakat en önemli husus olan 64/3 modelinde lg panel varmış fakat 32/4 modelinde ise ismini unuttum diğer sorunsuz panel varmış. Yani bu doğru mu sizce? Yani biliyorsunuz, Lg panelde ghost screen ve ekran sararma gibi kronik sorunlar mevcut. Cevaplarınız telefonu yeni alacak olan arkadaşlarında kafasında ki soru işaretini giderebilir. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum. Çarşamba günü Mi5s 32/4 modelini hayırlısıyla alacağım. Fakat en önemli husus olan 64/3 modelinde lg panel varmış fakat 32/4 modelinde ise ismini unuttum diğer sorunsuz panel varmış. Yani bu doğru mu sizce? Yani biliyorsunuz, Lg panelde ghost screen ve ekran sararma gibi kronik sorunlar mevcut. Cevaplarınız telefonu yeni alacak olan arkadaşlarında kafasında ki soru işaretini giderebilir. Teşekkür ederim cevaplarınız için.
bende mi5s 3+64 var ekranı jdı panel.. genel bir yorum yapmanız yanlış hocam.. lg panellerin bircogunda melesef hayalet ekran olayı görünüyor ya da soyle diyeyim gorunme olasiliği cok yuksek.. jdi panelde hayalet ekran oldugunu duymadım. duyan gören varsada bilgilenmek isterim.

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende mi5s 3+64 var ekranı jdı panel.. genel bir yorum yapmanız yanlış hocam.. lg panellerin bircogunda melesef hayalet ekran olayı görünüyor ya da soyle diyeyim gorunme olasiliği cok yuksek.. jdi panelde hayalet ekran oldugunu duymadım. duyan gören varsada bilgilenmek isterim.
Ben sadece duyum aldım. Bu biraz şansa mı bakıyor? Yani HB'den satın alacağım da çekiniyorum biraz.

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neyse yanıtın için teşekkür ederim. Bakalım şans işi inşallah Lg panele denk gelmem. Telefonu açar açmaz bakacağım ilk iş.

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
Neyse yanıtın için teşekkür ederim. Bakalım şans işi inşallah Lg panele denk gelmem. Telefonu açar açmaz bakacağım ilk iş.
eyvallah hocam

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt