Soru Mi 5s Kasma

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Merhabalar öncelikle herkese hayırlı akşamlar. Telefonum pubg oynarken çok kasıyor en düşün ayarlarda internette araştırdım biraz ve 3 ve 4 nolu çekirdeklerin otomatik kapantıldığı ve bunun tamamen açık kalması için ise root atılılması gerekiyormuş . Daha önce hiç root atmadım rom yüklemedim. CANTARA isimli arkadaşımız çok güzel anlatmış fakat bu uygulamanın bir faydası olur mu olmaz mı ? Deneyen veya bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımlarını bekliyorum. Bir de root atarken yedek almaya gerek var mı ? Herhangi bir dosya telefondan silinir mi ? Herkese şimdiden çok teşekkür ederim .

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Benim kullandığım Mi 5s sıfırdı ama ilk üretimlerdendi sanırım bataryası iyi değildi. Ona nazaran 8 lite daha iyi pubgde 5-6 round oynuyorum şarjım %10 kalıyor.
3350 için fena değil bence teşekkür ederim dostum.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Macleod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Aynı problem bende de vardı miui global kararlı 10.2 üzerine magisk ile root atıp kernel aidutor ile çekirdek kontrolünü kapattım şuan pugbde sıcaklık 48 50 civarı seyrediyor çekirdek kapanmadi herhangi bir kasma donma yok

Oyla:

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Aynı problem bende de vardı miui global kararlı 10.2 üzerine magisk ile root atıp kernel aidutor ile çekirdek kontrolünü kapattım şuan pugbde sıcaklık 48 50 civarı seyrediyor çekirdek kapanmadi herhangi bir kasma donma yok
Aynen dostum bende dün yaptım telefon uçuyor ve kasma neredeyse yok boşuna eziyet çekmişim. Yalnız camera 2 mine onu yükledim magisk ile g cam yükledim açmıyor, global sürüm olduğu için mi

Oyla:

Macleod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Aynen dostum bende dün yaptım telefon uçuyor ve kasma neredeyse yok boşuna eziyet çekmişim. Yalnız camera 2 mine onu yükledim magisk ile g cam yükledim açmıyor, global sürüm olduğu için mi

Yok dostum oreodan dolayı şuan için düzgün çalışan gcam yok maalesef ben bulamadim

Oyla:

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
Masik romdan şaşma pubg içinse en iyi performansı masik verecektir benim geri tuşu bozulduğu için MS Roma geçmek zorunda kaldım masikte erişilebilirlik kapalı

Oyla:
Üst Alt