Soru Mi 5s Kasma

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Merhabalar öncelikle herkese hayırlı akşamlar. Telefonum pubg oynarken çok kasıyor en düşün ayarlarda internette araştırdım biraz ve 3 ve 4 nolu çekirdeklerin otomatik kapantıldığı ve bunun tamamen açık kalması için ise root atılılması gerekiyormuş . Daha önce hiç root atmadım rom yüklemedim. CANTARA isimli arkadaşımız çok güzel anlatmış fakat bu uygulamanın bir faydası olur mu olmaz mı ? Deneyen veya bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımlarını bekliyorum. Bir de root atarken yedek almaya gerek var mı ? Herhangi bir dosya telefondan silinir mi ? Herkese şimdiden çok teşekkür ederim .

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Pubg için değil ama rootsuz mi5s kullanmak şu anda çok zor. Siz pubg için olmasa bile bootloader açıp, epic, masik, eu veya aosp rom atıp cihazın kataraktını bi kaldırın.

Oyla:

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Pubg için değil ama rootsuz mi5s kullanmak şu anda çok zor. Siz pubg için olmasa bile bootloader açıp, epic, masik, eu veya aosp rom atıp cihazın kataraktını bi kaldırın.
Bootloader açık inşallah bugün atmayı düşünüyorum ancak rom hakkında hiç bir bilgim yok teşekkür ediyorum.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Pubg için bilmiyorum ekstra işlemler yapıyorlar. Ama bildiğim kadarıyla android 6 tabanlı eu romlar 4 çekirdek kendinden açık olarak geliyor. Maalesef mi5s android sürümü güncelleme aldıkça daha da öldü.

Oyla:

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Aynen öyle dostum batarya olsun ram kullanımı olsun Root atıp biraz daha araştırma yapacağım yardımın için teşekkür ederim tekrar

Oyla:

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
Global Beta'da da 4 çekirdek aktif çalışıyor.

Oyla:

RedMiui

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Red
Cihazım
Mi5
Konular
7
Masik'teydim bayağıdır sıkıntılıydı pubgde filan arada olsada kasmalar oluyodu , global betaya geçtim 8.12.27 pubgde kasma filan olmadı sıkıntıda yok romlarlada uğraşmayı düşünmüyorum pek bundan sonra aşırı birşey olmadıkça , bu saatten sonrada gerek olcağını sanmıyorum global beta sağlam gidiyor.

Oyla:

taylongali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
i phone 5s
Konular
13
Benimde global 10.1.1.0 ancak telefon ısınınca kapatıyor ve kasmaya başlıyor üstelik daha 1 oyun atmadan.

Oyla:

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
Benimde global 10.1.1.0 ancak telefon ısınınca kapatıyor ve kasmaya başlıyor üstelik daha 1 oyun atmadan.

Dostum Global Beta son sürümü 8.12.27. Isınma, kasma vs. hiç yaşamıyorum. Senin telefondaki fake rom sanırım. Daha iyi anlayan arkadaşlar vardır elbet onlar da bilgilendirme yapar.

Oyla:

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Sizinkiler sorunlu bende de var 4/128 ancak ne kasma ne de donma çok güzel bir şekilde oynuyorum rom global beta en son olan 9.1.10

Oyla:
Üst Alt