Anket Mi 5s İçin En İyi ROM'u Seçiyoruz

Benim Tercihim ;

• Kullanılan toplam oy
    136

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
O zaman rom yüklemeden son bir soru sorayım. Pubg oynamak isteseydin hangi romu yuklerdin fikrini alabilir miyim ?
Pubg hiç oynamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui de mi5s için hangi rom olursa olsun batarya için veya performans için LKT şart.
Aosp de kernel de önemli. İyi bir kernel ve ayar ile çok şey mümkün. Xiaominin mi5s üzerindeki kilitleri bu şekilde kaldırıyoruz. Mecburen

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
2 yıllık tecrübeme dayanarak cihazımız için en iyi ROM'un Mi Globe rom olduğunu düşünüyorum tabii ki tek başına kullanmayın. Magisk'ten LKT modülünü kurun ve ayarlarından performansı seçin.
Hocam neden batarya degilde performans? Gozle gorulur bir fark farkettiniz mi acaba?

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Hocam neden batarya degilde performans? Gozle gorulur bir fark farkettiniz mi acaba?
5 10 dk fazla gidecek diye telefonun yavaş çalışmasına gerek yok hocam çok fark etmiyor yine günde 2 kere şarj ediyorum

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
5 10 dk fazla gidecek diye telefonun yavaş çalışmasına gerek yok hocam çok fark etmiyor yine günde 2 kere şarj ediyorum
Bende o yuzden sordum hocam. Eu ile lkt kurdugumda daha verimsiz gibi gelmisti, bende ne var ne yok pure olarak kullaniyodum. Aklima kusku dustu yine

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
Pixel pie9 geçtim öncesinde bütün romlari denedim telefon deneme tahtasına dönmüştü
Pixel acayip hoşuma gitti batarya süresi bir günü rahatlıkla çıkartıyor oyun film eşliğinde
Hiçbir hata yok şuana kadar kullandığım en stabil rom diyebilirim

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Pixel pie9 geçtim öncesinde bütün romlari denedim telefon deneme tahtasına dönmüştü
Pixel acayip hoşuma gitti batarya süresi bir günü rahatlıkla çıkartıyor oyun film eşliğinde
Hiçbir hata yok şuana kadar kullandığım en stabil rom diyebilirim

Hocam hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba? Xda'da bulunan unnoficial diye geçen sürümü mü yoksa direkt kendi sitesinden official sürüm mü indirdiniz?

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
İlk önce EU beta kullandım ilk zamanlar, sonra MiuiPro kullanmaya başladım uzun süre ve yine uzun süredir Epic romdayım 8.9.20 sürümünde, yeni sürümde android 8e geçtiğinden güncellemiyorum artık, dolby atmos, viper yüzünden. Belki çıkmıştır bu sürümle uygun hiç uğraşamadım bu aralar. :) Epic romda çok pil gitmeye başladı sanki konuyu takip ediyorum rom değiştirecem büyük ihtimalle. :D

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
Hocam hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba? Xda'da bulunan unnoficial diye geçen sürümü mü yoksa direkt kendi sitesinden official sürüm mü indirdiniz?
Kendi sitesinden hocam

Üst Alt