Mi 5s Global ROM Gelmeyebilir..

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Kusuruma bakmayın ne bileyim belkide umut yazılanları üzerime alınmak istiyorumdur : ) Teşekkür ederim bir umut geldi mesela 3-4 gün : )

L740 kimi zaman 3-4 günde, kimi zaman 10gunden fazla sürebilir. Bugün başka arkadaş 10 gün olduğunu ve gelmediğini yazmıştı. Bu işlere bakan arkadaşlar yavaşlatma eylemi yapıyor sanırım:)

L740

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi5
Konular
0
L740 kimi zaman 3-4 günde, kimi zaman 10gunden fazla sürebilir. Bugün başka arkadaş 10 gün olduğunu ve gelmediğini yazmıştı. Bu işlere bakan arkadaşlar yavaşlatma eylemi yapıyor sanırım:)

Üstad sağolasın ya içime su serptin resmen ehehehe : ) Bu cihazı ağız tadıyla kullanmak nasip olmayacak heralde

skayaci5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seckin
Cihazım
Kayaci
Konular
1
bende aldımda cok eksik kaldım,hiç bir banka işlerimi yapamıyorum,ne olacak su google marketi yüklemede!!! bunu nasıl yapabilirim...

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Üstad sağolasın ya içime su serptin resmen ehehehe : ) Bu cihazı ağız tadıyla kullanmak nasip olmayacak heralde

Olur hocam. Cihaz yeniyse bunlar normal. Ben hep derim ki:
Yeni cihaz alanlar ilk önce menüleri ve özellikleri gezsin. Sonra ilgili cihaz bölümünü ve forumu aktif olarak takip ederek bilgi sahibi olsun. Sonra bu tür işleri yapsın.
İlk önce deneyim kazanmak önemli ;)

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
bende aldımda cok eksik kaldım,hiç bir banka işlerimi yapamıyorum,ne olacak su google marketi yüklemede!!! bunu nasıl yapabilirim...

Google İnstaller uygulaması veya telefonunuza uygun Gapps paketi yükleyerek Sorunu çözebilirsiniz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Hocam bir kaç gün önce cihazı brick olan bir arkadaş için başvuru yapmıştık. 10 dakika içinde onaylandı. Başvuru mesajında durumu kısaca anlatırsanız hiç bekletmeden açılıyor.

.AhMet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 3 Pro
Konular
2

L740

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hocam bir kaç gün önce cihazı brick olan bir arkadaş için başvuru yapmıştık. 10 dakika içinde onaylandı. Başvuru mesajında durumu kısaca anlatırsanız hiç bekletmeden açılıyor.
Üstad yaptım kısaca anlattım da senin arkadaştaki de maşallah ne şansmış. Biz bakalım ne kadar bekleyeceğiz. Hala bekliyoruz telefona her mesaj geldiğinde bir heyecana kapılıyorum ama neyse : )

L740

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi5
Konular
0
Evet arkadaşlar bu gece yarısı 03:00 de mesaj gelmiş. Sanırım onların mesai başlangıcıydı. 3-4 gün sürdü hafta sonu araya girmesine rağmen. Şuanda miui8 kurdum marsh 6.0 var. android nougat 7 beta çıkmış mi5 ciler alabiliyor ancak ben onu kurma gereği duymadım ve şuanda telefondan çok memnunum.

hknrgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi4 LTE
Konular
3
Evet arkadaşlar bu gece yarısı 03:00 de mesaj gelmiş. Sanırım onların mesai başlangıcıydı. 3-4 gün sürdü hafta sonu araya girmesine rağmen. Şuanda miui8 kurdum marsh 6.0 var. android nougat 7 beta çıkmış mi5 ciler alabiliyor ancak ben onu kurma gereği duymadım ve şuanda telefondan çok memnunum.
çin rom u mu yükledin? yoksa custom rom mu? çin romu ise uygulamalarda sıkıntı var mı?

Üst Alt