Mi 5s ghost screen garanti

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
Biraz önce 4 aylık cihazımda hayalet ekran sorununu farkettim daha önce bu nedenle garantiye cihaz yollayan varsa sonucunu öğrenebilir miyim garantim evo dan

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Benim de cihazım 4 aylık 2. Ayda farkettim ve evo garantim var yedek cihazım olmadığı için ve garanti içersinde değişimi olur mu başka yeri bozar gönderirler mi gibi kaygılar ile gönderemedim.

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
Benim de cihazım 4 aylık 2. Ayda farkettim ve evo garantim var yedek cihazım olmadığı için ve garanti içersinde değişimi olur mu başka yeri bozar gönderirler mi gibi kaygılar ile gönderemedim.
cihaz ekranının %50-%60 lık kısmında var baya göze batıyor yedek cihazım var ama 15 tatil yaklaşıyor telefonsuz kalmak istemiyorum birde evodan korkuyorum şikayet vardan biraz şikayet okudum korku filmi gibi şikaetler var açıkcası cesaret edemiyorum

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Aslında yasa derki eğer cihaz 6. Ayını doldurmadan parça değişimli arıza gösterir ise, ayıplı sayılır ve müşteri yenisi ile değişimini talep edebilir.....

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Hocam bende aldığımın ilk ayı farkettim. Play storeda ghost screen uygulaması var çoğu izi götürüyor.(hatta hepsini nerdeyse) indirip kurmanı tavsiye ederim. Garanti Evo ise sıkıntı.çünkü benimde evo ve gönderen arkadaşım var aldıktan sonra parmak izi sorunu oluşuyor daha fazla problem oluyor ama herkese aynı olay mı olur tabiki bilemem.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Allah belasını versin 3 ay surundurdu ama yaptılar jdi panel taktırdım ben. Gönderecekseniz peşine düşün durmadan arayın aciliyet isteyin

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
Allah belasını versin 3 ay surundurdu ama yaptılar jdi panel taktırdım ben. Gönderecekseniz peşine düşün durmadan arayın aciliyet isteyin

3 ay garantidemi kaldı ürün

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Ben de ghost screen uygulamasını indirdim sorunun üstünü örten bir uygulama ancak neden sorunun kökten çözmek varken böyle şeylere gerek olsun düşüncesi içindeyim. Uygulamayı 1 dk durursam hemen hangi uygulamadaysam izi panelde kalıyor. Koskoca lg yıllardır şu sorunu çözemedi bari gitsin de samsunga falan sorsun, g4-g5 hatta en son g6 modelinde bile hala bu sorundan şikayetçi kişiler çıkmaya devam ediyor.

Üst Alt