Soru mi 5s format mı Hard reset mi

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
arkadaslar merhaba. mi 5s telefonumu alalı 2.5 sene olmuştur. bu süre zarfinda bildiginiz gibi telefon 2 buyuk güncelleme ve aralarda bircok küçük güvenlik güncellemeleri aldı. artik telefona guncelleme gelmiyor. şimdi telefona reset atmak istiyorum daha hızlanması icin. simdi telefon ayararindan fabrika ayarina mı döneyim. yoksa hard reset mi atayım. hangisi daha iyi olur. hard reset atınca android 6 ya mı döner güncellemeleri komple mi siler. hard reset atacaksam tuş kombinasyonu nedir acaba
telefonum rootlu değil. global versiyonu kullanıyorum 10.2.3.0 HER türlü tavsiye ye açığım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
hard reset te imei siliniyor mu. tel orjinal ve orjinal guncellemeleri var. rootlu degil

Oyla:

Dirsehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
hard reset te imei siliniyor mu. tel orjinal ve orjinal guncellemeleri var. rootlu degil

Telefon ayarlarından sıfırlarsanız imei atılmışsa sıfırlanır. Yoksa ikisi de resetliyor telefonu bir farkı yok fakat ben wipe menüsünden yapma taraftarıyım.

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Telefon ayarlarından sıfırlarsanız imei atılmışsa sıfırlanır. Yoksa ikisi de resetliyor telefonu bir farkı yok fakat ben wipe menüsünden yapma taraftarıyım.
orjinal telefon. imei atma söz konusu değil. iki yerdende yapsam imei gitmez dimi

Oyla:

Dirsehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
Hocam bu kadar panik yapmayın :) imei atılmışsa dedim yoksa bir sorun değil istediğiniz kadar sıfırlayın cihazı

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Hocam bu kadar panik yapmayın :) imei atılmışsa dedim yoksa bir sorun değil istediğiniz kadar sıfırlayın cihazı
eyvallah hocam sagolun önce fabrika ayarlarına dönüp sonra hard reset aticam. en son tekrar fabrika ayari deyip işlemi sonlandırıcam ozaman. garanti olsun

Oyla:
Üst Alt