Yardım MI 5s Ekranım Kırıldı!!

yavuzkudret

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kudret
Cihazım
Mi 5s
Konular
10
Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzre ekranım kırıldı. Cihazım garantisiz.
Aliexpressten ortalama 45 dolara temin edilebiliyor ancak bunlar benim kanaatimce orjinal ekranlar değil tabiki.
selduman'dan aldığım fiyat 600 TL.
Deltadan aldığım fiyat 450 TL. (Değişimi kendilerinin yapması gerektiğini,bunun haricinde yalnızca parça satışı yapamadıklarını söylediler.)
İşçilik istemiyorum, ekran değişimi yapabilecek kadar tecrübem var 2 yıl telefoncuda çalışmış idim.

Orjinal ekranı temin edebileceğimiz bir yer var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.

philosopherx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Armağan
Cihazım
MI5S
Konular
0
benim mi5s'imin de ekranı kırıldı bugün , orijinale yakın beyaz ürün için ekran değişimi yapabilecek arkadaşlar özel mesaj atarlarsa konuşalım

Oyla:

philosopherx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Armağan
Cihazım
MI5S
Konular
0
benim mi5s'imin de ekranı kırıldı bugün , orijinale yakın beyaz ürün için ekran değişimi yapabilecek arkadaşlar özel mesaj atarlarsa konuşalım

Oyla:

the_cantan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Tan
Cihazım
mi5S
Konular
1
üç dört ay önce siyah mi5s aldım. Telefonun 2 ay sonra dokunmatiğinde arıza oluştu. Aldığım arkadaş sağolsun Çin de aldığı yer ile temasa geçip garanti kapsamında orj. yedek parça ekranı ücretsiz getirtti. Montaj için telefonu verdim. Ancak beklemediğimiz başka bir sorun oldu. Orj ekran üzerinde home tuşuna parmak okuyucu sensör kuvvetli bir yapışıtırıcı ile tutturulmuş. Montaj esnasında sökemediler. Şu an dokunmatik düzeldi ancak home tuşu ve parmak izi sensörü çalışmıyor. Aldığıma alacağıma pişman oldum desem yeridir.
aynısını yaşadım kardeş. aldığıma alacağıma pişman oldum. suya düştü tamiri yok.

Oyla:
Üst Alt