Haber Mi 5s Android 7.0 Miui 9 Beta Gözüktü

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Miui 7.5.25 sürümünde olan arkadaşlar için yakın zamanda güncelleme otadan görünecektir. Suan sadece beta kullanıcılarına mı gidiyor güncelleme bilmiyorum.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
TWRP lik iş değil global stabil den global Developer a güncelleyici uygulaması ile geçersin

AAAA. Cidden mi ? Herkes TWRP diyordu. Peki bootloader kilidini açmama gerek var mı? Hata riski var mı ? Veriler silinir mi ?

piyanist79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadık
Cihazım
mi5s
Konular
0
Ustalar bende birkaç ay önce gittigidiyordan mi5s aldım. Üzerinde global rom yüklüydü pek memnun değilmiydim. Telefondan direk 7.5.25 zipli beta surümünü indirdim, güncelleyiciden güncelleme paketini seçtim rom yüklendi. Şuan sürüm 7.5.25 daha hiç güncelleme gelmedi. Ben hiç uğraşmadan güncelleyiciden güncellemek istiyorum. Bizede güncelleme gelirmi? Bilgisayardan twrp ota bilmem ne anlamıyorum ne yapmalıyız? Acaba benim botloader kilidim açıkmı? Nekadar karışıkzor işler

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Ustalar bende birkaç ay önce gittigidiyordan mi5s aldım. Üzerinde global rom yüklüydü pek memnun değilmiydim. Telefondan direk 7.5.25 zipli beta surümünü indirdim, güncelleyiciden güncelleme paketini seçtim rom yüklendi. Şuan sürüm 7.5.25 daha hiç güncelleme gelmedi. Ben hiç uğraşmadan güncelleyiciden güncellemek istiyorum. Bizede güncelleme gelirmi? Bilgisayardan twrp ota bilmem ne anlamıyorum ne yapmalıyız? Acaba benim botloader kilidim açıkmı? Nekadar karışıkzor işler

Kardeşim daha MİUİ9 GLOBAL BETA çıkmadı. Güncelleme gelmemesinin sebebi budur. Geldiği zaman bildirimle indirirsin. Bootloader kilidini öğrenmek için telefondan AYARLAR/EK AYARLAR/GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLERİ/Mi Kilit Açma Durumu'na bakarak öğrenebilirsin. Geliştirici seçeneklerini de MİUİ SÜRÜMÜNÜN üstüne birçok kez tıklayarak açabilirsin.

Asaf04

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36

Asaf04

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36

Güncelleme ile gelir bekle

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Sadece veriler gider yedekleme yaparsın olur biter

Şifreler vs. sanırım. Bootloader kilidini açmama gerek yok sanırım. Bir arkadaş daha söylemişti ama sanırım biraz hata riski varmış , var mı ?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Guncelleyici üzerinden sadece 8.0.3 sürümde olanlar geçebiliyor oda oem seçeneği olmadığı için izin veriyor. Bu sürüm harici stabil romdan geçiş için BL açık olması lazım Fastboot yada twrp üzerinden betaya geçebilirsiniz

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt