Rom Mi 5s Android 7.0 Miui 9 - 7.11.14 Beta Yayımlandı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
1 ay daha vardır tahminen. kararlı sürüm olduğu için hata olmaması gerekiyor. beta kullanıcılarının halen daha hata bulup paylaşıyor.
Bence 1 aydan fazla sürer...MIUI 9 üzerinde 1 senedir çalışıyorlardı bildiğim kadarıyla....Beta çalışmalarına da çok önceden başlamaları gerekiyordu...Prosedürde anlamadığım bir manyaklık var8=)Idea~~wasntme~~

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Arkadaşlar Merhaba,
7.8.31 güncellemesinden sonra şarj çok kötü oldu bende, günü çıkaran telefonu 2 kere şarj etmek zorunda kalıyorum :( Ayrıca parmak izi tepkimesi de bir öncekine sürümden kötü. Her güncelleme bir öncekini aratacaksa valla işimiz var miui 9 la...

Sormak istediğim ise, bir önceki beta sürümü tekrar güncelleyici üzerinden yükleyebilir miyim, bir sıkıntı olur mu?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar Merhaba,
7.8.31 güncellemesinden sonra şarj çok kötü oldu bende, günü çıkaran telefonu 2 kere şarj etmek zorunda kalıyorum :( Ayrıca parmak izi tepkimesi de bir öncekine sürümden kötü. Her güncelleme bir öncekini aratacaksa valla işimiz var miui 9 la...

Sormak istediğim ise, bir önceki beta sürümü tekrar güncelleyici üzerinden yükleyebilir miyim, bir sıkıntı olur mu?
bu tarz soruları deneyerek kendiniz öğrenebilirsiniz. çünkü bunu daha önce deneyen olmuştur ama herkeste aynı sıkıntı baş göstermeyebilir :)

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
bu tarz soruları deneyerek kendiniz öğrenebilirsiniz. çünkü bunu daha önce deneyen olmuştur ama herkeste aynı sıkıntı baş göstermeyebilir :)
Teşekkür ederim hocam :) Bu cumada güncelleme gelirse olmazsa onu deneyip öyle geçeyim, belkide çözmüş olurlar.

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Otadan 7.9.5 güncelleme yi yapan oldunuz? Otadan güncelledim ama hata verdi. Güncelleme yi indirdim, yükle dedim twrp ye girdi yükleme yaptı ama tekrar başlatınca Google hatası veriyor. Ayrıca hala eski sürüm görünüyor, yüklenmemiş.

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
7.9.5 linli var mi?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Otadan 7.9.5 güncelleme yi yapan oldunuz? Otadan güncelledim ama hata verdi. Güncelleme yi indirdim, yükle dedim twrp ye girdi yükleme yaptı ama tekrar başlatınca Google hatası veriyor. Ayrıca hala eski sürüm görünüyor, yüklenmemiş.
basta hata verdi sonra 1.3 gb lık versiyonu indirdim kuruldu ama tam randıman alınmadı . sizdeki twrp sürümü nedir ? 3.1.1-0 mı ?

Üst Alt