Yardım Mi 5 ten anlayan var mı?

mehmet ali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet ali
Cihazım
xiaomi mı 4
Konular
2
Kapandı açılmıyor yazılım almıyor

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
Kapandı açılmıyor yazılım almıyor
pc ye taktığın zaman tepki veriyormu veriyorsa.sırasıyla , adb devices ve
adb reboot-bootloader
fastboot devices komutlarıyla fastboot moduna al ve gemini_global_images_V10.0.1.0.OAAMIFH_20180831.0000.00_8.0_global romuyla temiz bir miflash kurulumu yap.panik yapma hallonulmayacak bişiy değil

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bilgisayara bağladığınız zaman aygıt yöneticisinde görünüyor mu cihaz? Görünüyorsa ne olarak görünüyor?

Oyla:

mehmet ali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet ali
Cihazım
xiaomi mı 4
Konular
2
Fastboot moda girebiliyorum mi flaşh ile daha önce kilidi açmak için yazılım yüklemiştim ama şuan aynı pc ile aynı flaşh programi ile gemini ile başlayan romu yüklemeye çalıştığımda normalde 6-7 dk suren skala anında yeşil olup success yazıyor ama fastboot modadan çıkıp cihaz yeniden açılmıyor aslında cihazı açabiliyorum çok iyi çalışıyor şuan miui 10 yüklü çihazda herşey çok güzel çalışıyor fakat tuşları kilitlediğimde bir iki saniyeden fazla kilitli kaldığında birdaha açılmıyor taki fastboot moda uzun uğraşlar sonunda girip güç tuşuna uzu süre basılı tutana kadar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Delta servisine yolladım anakart arızalı dediler 750 tl fiyat istediler yazılım yüklenebilirse belki düzelebilir ama bir türlü beceremedim

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Fastboot moda girebiliyorum mi flaşh ile daha önce kilidi açmak için yazılım yüklemiştim ama şuan aynı pc ile aynı flaşh programi ile gemini ile başlayan romu yüklemeye çalıştığımda normalde 6-7 dk suren skala anında yeşil olup success yazıyor ama fastboot modadan çıkıp cihaz yeniden açılmıyor aslında cihazı açabiliyorum çok iyi çalışıyor şuan miui 10 yüklü çihazda herşey çok güzel çalışıyor fakat tuşları kilitlediğimde bir iki saniyeden fazla kilitli kaldığında birdaha açılmıyor taki fastboot moda uzun uğraşlar sonunda girip güç tuşuna uzu süre basılı tutana kadar

Delta servisine yolladım anakart arızalı dediler 750 tl fiyat istediler yazılım yüklenebilirse belki düzelebilir ama bir türlü beceremedim

Garanti bitmiş mi ? 750 istiyorlar

Oyla:

mehmet ali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet ali
Cihazım
xiaomi mı 4
Konular
2
Ben tabi işi bilir edasıyla batarya soketini çıkartıp takarsa düzelir belki diye vidasını dökünce garanti dışı dediler

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Oyla:

mehmet ali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet ali
Cihazım
xiaomi mı 4
Konular
2
Sağlık olsun

Edit: olay nasıl oldu da kapandı cihaz
Cihazın şarjı vardı normal kullanıyordum tuşları kilitledim cebime koydum bidaha açılmadı

Kardesim bilgisayara mi pc suite yukle sonra yeniden baslatip dene olur.
MI pc suite yüklü ama bağlantı kurmuyor mi4 var bende oda bağlanmıyor pc suite ye benim pc de mi sorun acaba

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Cihazın şarjı vardı normal kullanıyordum tuşları kilitledim cebime koydum bidaha açılmadı

MI pc suite yüklü ama bağlantı kurmuyor mi4 var bende oda bağlanmıyor pc suite ye benim pc de mi sorun acaba
aynısı banada oluyordu sürücüden kaynaklı. bu vb.şeyler yüklesen sorunun çözülür.

Oyla:
Üst Alt